Logitech Slim Combo MK470 inceleme!

  • admin
  • Mayıs 25, 2020
  • 0

Bu videomuzda sessizliği ve minimalist tasarımı ile dikkat çeken Logitech Slim Combo MK470 özellikleri neler yakından bakıyoruz. Yeni bir klavye ve mouse seti almadan önce izlemeniz gereken Logitech Slim Combo MK470 inceleme videosunda bilmeniz gereken özellik ve deneyimlerden bahsettik.

Logitech Slim Combo MK470 inceleme videosu

ShiftDelete.Net olarak farklı inceleme videoları ile karşınızdayız. Bu videomuzda Logitech Slim Combo MK470 setinde bulunan klavye ve mouse özellikleri neler yakından bakarken bu ürünleri kullanırken elde ettiğimiz deneyimleri sizlere aktarıyoruz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Logitech Slim Combo MK470 özellikleri kullanıcılara neler sunuyor?

Logitech Slim Combo MK470 mouse ve klavye seti çoğu kullanıcı için oldukça ideal bir konumda. Tasarımsal olarak siyah ve beyaz renklerde bulunan set, kablosuz özelliği ile dikkat çekiyor. 2.4 GHz frekansında tek bir alıcı ile bilgisayarınıza veya farklı cihazlara bağlayabileceğiniz sette bulunan klavye ve mouse’un kullanım ömrü de etkileyici. Klavyeyi 2020 yılında kullanmaya başlayan bir kullanıcı 2023 yılına kadar klavyede herhangi bir pil değiştirme ihtiyacı duymuyor. Aynı şekilde mouse da 18 aylık bir kullanım ömrü sunuyor. Klavye ve mouse kutudan kullanıma hazır bir pil seti ile beraber çıkıyor. Ayrıca klavye ve mouse kullanım dışı kaldığında otomatik olarak kapanıyor, kullanım sırasında ise siz müdahale etmeden otomatik olarak tekrar açılıyor.

Tasarımsal konuda oldukça minimalist bir ikili olan cihazlar, kullanıcılara sessiz bir deneyim sunuyor. Klavye kullanım sırasında etraftaki kişileri rahatsız etmeyecek bir ses seviyesine sahipken, mouse ise neredeyse duyulmayacak seviyede bir tık sesi çıkartıyor.

Her iki cihaz hakkında da deneyimlerimizi sizlere videomuzda açıkladık. Daha fazla özellik ve deneyim için videomuzu izlemeyi unutmayın. Videomuzu izledikten sonra YouTube yorumlarından bizlerle fikirlerinizi paylaşmayı unutmayın.

Logitech Slim Combo MK470 özellikleriLogitech Slim Combo MK470 incelemeLogitech Slim Combo MK470 klavyeLogitech Slim Combo MK470 klavye ve mouse setiLogitech Slim Combo MK470 mouseLogitech Slim Combo MK470 pil ömrüLogitech Slim Combo MK470 sdnLogitech Slim Combo MK470 set inceleme

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir