Lucifer beşinci sezon çıkış tarihi belli oldu!

  • admin
  • Temmuz 14, 2020
  • 0

Netflix’in sevilerek izlenen yapımı Lucifer beşinci sezon ile yoluna ayni ritimde devam ediyor. Dizinin tertemiz sezonundan yayınlanan fragman ile birlikte çıkış tarihi de belli oldu. Fragman kısa müddette sosyal medyada hatri sayilir büyüklükte alaka topladı. Dizinin fragmanı ile belli var olan çıkış tarihi haberimizde.

DC Comics’in “The Sandman” karakterinden türetilen kurgusal karakter Netflix’te dört sezondur yayınlanıyordu. tertemiz sezonla hayranlar hikayenin ardını görebilecek.

Lucifer beşinci sezon hayranların yüzünü güldürecek

YouTube üzerinde yayınlanan fragman beşinci sezon ile alakalı evvel verileri bizlere veriyor. Spoiler ile karşılaşmak istemeyen okurlarımızın fragmanı izlememeleri ve yorumlara inmemelerini öneri ediyoruz. Dizinin beşinci sezon 21 Ağustos 2020’de platform üzerinde yayınlanacak.

Cehennemde şeytan olmaktan sıkılan Lucifer isimli karakterimiz patronluğundan istifa ederek dünyaya istikbal ve huzur emeli güderek yaşamaya başlar. tek gece takimi satın alan karakter dahada hür tek hayat yaşamaya başlar ve olaylar gelişir. elbette doğasında tek şeytan var olan karakterin cinayeti incelemeye başlaması yapısına zit düşer ve eğlenceli Bölüm başlar.

Dizi dahada evvel Fox tarafından tasarlanmıştı ama proje iptal edilmişti, derhal peşinden Netflix tarafından satın alınan sıra oldukça popüler tek durum aldı. Lucifer beşinci sezon ile hayranları bu sene de bölümlere boğacak.

dizifragmanluciferlucifer beşinci sezonlucifer dizisinetflixnetflix dizilerinetflix orijinallerinetflix yapımlarısinemayabancı dizi

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir