MagSafe, iPhone 12 ile sürpriz bir dönüş yapabilir

  • Ekim 11, 2020
  • 0

Apple’ın “Hi, Speed” etkinliği döneminden evvel iPhone ve HomePod tahminlerinin yanı sıra, Weibo kaynaklı sızıntıda iPhone 12 ile alakalı renk, ücret veyahut boyutla alakası olmayan enteresan tek havadis paylaştı. Sızıntıya göre MagSafe şarj yöntemi, iPhone 12 ile tekrar dönüyor.

MagSafe, iPhone 12 ile sürpriz tek dönüş yapabilir

“Kang” yerine sahip Çinli tek Weibo hesabı, 13 Ekim’de yapılacak Apple etkiliğinde duyurulacak iPhone 12 serisinin tamamı için ayrıntılar ve söylentilere göre HomePod mini dahil olmak üzere, doğru olduğu argüman edilen verileri yayınladı.

Bu bilgilere ek olarak,  Apple’ın MagSafe içeren tertemiz tek manyetik iPhone kılıfını ve her ikisinde de 15W’lık MagSafe Şarj Cihazı ve MagSafe Duo Şarj Cihazı isimli iki resmi Apple kablosuz şarj cihazını duyuracağını argüman ediyor.

iphone 12 magsafe

MagSafe, Apple’ın evvel olarak 2006 yılındaki MacBook Pro modellerinde görülen, ancak popülerliğine karşın 2016 ve 2019 arasında bütün Apple mahsul serilerinde kullanımdan kaldırılan ve yerini Type-C bağlantısına bırakan, manyetik olarak eklenmiş tek güç adaptörü olarak hatırlanıyor.

Ağustos ayında, Weibo’da paylaşılan ve ‌iPhone 12’den geldiği söylenen görüntüler, cihazın gövdesinde dairesel tek mıknatıs dizisini gösteriyor. Sızıntı, Apple’ın kendisinin kablosuz şarj cihazını tanıtması vaziyetinde mıknatısların hizalama Emelli olabileceği şeklinde düşünülüyor.

Applehomepod miniiPhone 12kablosuz şarjMagSafeMagSafe Duo Şarj CihazıMagSafe Şarj Cihazı

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir