MediaMarkt’tan Ramazan fırsatları! İşte önerilerimiz

  • admin
  • Mayıs 21, 2020
  • 0

Ramazan ayının sonuna yaklaştık. MediaMarkt’ta da Ramazan Bayramı heyecanı başladı. 20 Mayıs’ta başlayan kampanya kapsamında birçok ürünü indirimli fiyatlarla almak mümkün. Peki, bu kampanyada hangi ürünler öne çıkıyor? Bu videomuzda sizler için ürünler seçiyoruz.

MediaMarkt Ramazan fırsatları başladı

MediaMarkt Ramazan Bayramı fırsatları sayesinde kullanıcıların karşısına birçok ürün indirimli bir şekilde çıkıyor. Şimdi dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Ramazan Bayramı fırsatları neler?

MediaMarkt kampanyalarına tüm hızıyla devam ediyor. Bu seferki kampanyada kullanıcılar farklı ürünlerde farklı indirimler ile karşılaşacaklar. Evlerimizden çıkmadığımız bu günlerde, MediaMarkt’ın internet sayfası üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde alışveriş gerçekleştirebileceğiz. Bu fiyatlar karşımıza 23 Mayıs’a kadar çıkmaya devam edecek. Ayrıca Ramazan Bayramı Kampanyası 26 Mayıs’a kadar kullanıcılara farklı fiyatlar sunmaya devam edecek. Bu süre boyunca farklı ürünlerdeki indirimler için MediaMarkt’ın internet sitesini takip etmeyi unutmayın.

mediamarkt indirimleriMediaMarkt Ramazan Bayramı fırsatlarıMediaMarkt Ramazan Bayramı fırsatları hangi ürünler varMediaMarkt Ramazan Bayramı fırsatları nelerMediaMarkt Ramazan Bayramı fırsatlarında neler var

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir