MIUI 11 çözemedi: Redmi Note 8 Pro için kötü haber

  • admin
  • Haziran 8, 2020
  • 0

Redmi Note 8 Pro, Netflix sorunu ile tekrar gündemde. Hatırlanacağı üzere bu model amaciyla yayımlanan evvel Android 10 sürümü geçtiğimiz şubat ayında piyasaya sürülmüştü. Bir takım kullanıcılar ne yazık ki hâlâ Android Pie güncellemesinden öteye geçemedi.

Redmi Note 8 Pro Netflix meselesi ile anılmaya ayni ritimde devam ediyor

MIUI 11 etiketli en güncel yazılım 25 Mayıs 2020 tarihinde yayımlandı. Küresel tek güncelleme var olan bu yazılım, mayıs ayının güvenlik yamalarını içeriyor ve iki GB’lık tek yer kaplıyor. Peki ani çok ay evvel alana çıkan Netflix HDR meselesi ne durumda?

Bilindiği üzere dahada evvel Redmi Note 8 Pro modellerinde var var olan Netflix HDR desteğini kaldıran tek Android 10 sürümü, tek sefer dahada kodlandı ve tekrar dağıtıldı. Bir hayli kullanıcı, en nihayet yayımlanan MIUI 11 güncellemesine karşın bu mevzuyla uğraşmaya ayni ritimde devam ediyor.

Redmi Note 8 Pro Netflix sorunu

“MIUI 11 V11.0.4.0.QGGMIXM” yazılım numarası ile gelen Android 10, Netflix ile yaşanan ahenk sorunlarını çözmek amaciyla yayımlandı. Xiaomi’nin forumunda aza olarak vakit geçiren Bir takım kullanıcılar, bu mevzunun çözülmediğini argüman etti.

Çinli firmanın forumlarına göz attığımızda tertemiz güncellemenin hemide Netflix meselenini halledemediğini görüyoruz ayni vakitte da bunun yanında başka problemlere de yollar açtığını anlıyoruz. Peki o meseleler neler?

Redmi Note 8 Xiaomi Redmi Note 8 Netflix sorunu

“erd03 ” adli tek üye, portre modunu kullanmak istediğinde “Kameraya erişilemiyor!” hatasını aldığını belirtti. Ayrı olarak kendisi Mi Feedback adli art bildirim servisini de kullanamıyor ve Hızlı Ayarlar menüsünde kısayol düzen etme veyahut kısayol ekleme işlemleri ile alakalı tek destek alamıyor.

“Dipak” ve “Mulapalli Thahar” adli iki aza ise Android Pie güncellemesinin ötesine geçemediğini aktardı. Görünüşe göre MIUI 11 güncellemesi, Redmi Note 8 Pro amaciyla tam manasıyla tek çözüm sunamadı.

MIUI 11 güncellemesiNetflix HDR sorunuredmi note 8redmi note 8 proRedmi Note 8 Pro Android 10Redmi Note 8 Pro Android 10 güncellemesiRedmi Note 8 Pro MIUI 11 güncellemesiRedmi Note 8 Pro NetflixRedmi Note 8 Pro Netflix sorunuxiaomi redmi note 8Xiaomi redmi note 8 proXiaomi Redmi Note 8 Pro NetflixXiaomi Redmi Note 8 Pro Netflix sorunu

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir