Motorola Capri serisi tanıtılmadan sızdırıldı!

  • Aralık 3, 2020
  • 0

Motorola’nın Capri ve Capri Plus adlandırmasıyla karşımıza çıkartmayı planladığı telefonlarının teknik nitelikleri tanıtılmadan evvel sızdırıldı. Telefonun 2021’in evvel çeyreğinde kullanıcının karşısına çıkması bekleniyorken, evvelce sızdırılması şaşırtmadı. Zati dahada evvel Nio kod isimiyle çıkan telefon”Capri” olarak karşımıza çıktı.  İşte Motorola Capri serisi ve sızdırılan teknik özellikleri:

Motorola Capri serisi ve ile alakalı bildiklerimiz

Motorola’nın Nio kod isminde tek amiral gemisi telefon üzerinde çalıştığını size duyurmuştuk. Snapdragon 865’in yer alacağı telefonun 2021 yılının evvel çeyreğinde karşımıza çıkacağı söyleniyordu. Technik News tarafından sızdırılan telefonlar Capri adlandırmasıyla kullanıcının karşısına çıkacak deniyor.

Telefonun beklenen özelliklerine tek bakalım. Capri modelinde evvela ekran tarafında 720×1600 piksel HD Plus çözünürlüğe ve 60 Hz ekran tazelemeye sahip olacağı aktarılıyor. Snapdragon 460 işlemcisine sahip olması beklenen cihazın 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı sunacağı söyleniyor.

Ön kamera tarafında 8 piksel tek kamera, art tarafta ise 4’lü tek kamera yer alacak. Ana kamerası 48 Megapiksel, ultra geniş açılı kamerası 8 Megapiksel ve iki adet iki piksel makro ve derinlik sensörüne yer verilecek.

Motorola Capri serisi

Motorola Moto G9 Plus

Bu telefonun normal çesidi içindi. Motorola Capri Plus modelinde ise HD Plus çözünürlüğü destekleyen 90 Hz tek ekran olacak. Telefonda hangi işlemcinin kullanılacağının bilinmediği aktarılıyor ama telefonun iki varyantı olacak. dört GB RAM/ 64 GB depolama alanı ve 6 GB RAM/ 128 GB depolama alanı şeklinde.

Tahmin edileceği üzere kamera tarafında Plus modeli olmasının farkını alana koyacak. Ön kamerada 13 Megapiksellik tek kamera yer alacakken art tarafta dört adet kamera yer alacak. 64 Megapiksellik anne kameraya, 13 Megapiksellik ultra geniş açılı lens, iki piksel derinlik sensörü ve iki piksel makro kamera eşlik edecek.

Telefonların pil boyutu Daha bilinmiyor olsa da telefonların çift SIM kart desteği ile geleceği aktarılıyor.

akıllı telefonakıllı telefonlarMotorolaMotorola Capri PlusMotorola Capri serisi

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir