Motorola Edge S özellikleri ve fotoğrafı sızdırıldı

  • Ocak 25, 2021
  • 0

Orta-üst segment piyasasında yer edinmek isteyen Motorola, yeni modelini tanıtmak için hazırlıklarına devam ediyor. Yakın zamanda tanıtılacağı iddia edilen Motorola Edge S özellikleri ve fotoğrafı sızdırıldı.

Motorola Edge S özellikleri ve fotoğrafı sızdırıldı

Sızdırılan bilgilere göre Motorola Edge S modeli gücünü Snapdragon 870 işlemciden alacak. 1 adet 3.2 GHz Cortex-A77, 3 adet 2.4 GHz Cortex-A77 ve 4 adet 1.8 GHz Cortex-A55 çekirdek ile karşımıza çıkan işlemci, grafik arabirimi olarak Adreno 650 modeline sahip. Ayrıca Snapdragon 870 işlemcide 5G ve WiFi 6 desteği de bulunuyor.

Motorola Edge S özellikleri ve fotoğrafı sızdırıldı

LPDDR5 RAM ve UFS 3.1 depolama hızı ile piyasaya sürülecek olan model, 90Hz ekran tazeleme hızına sahip 6.7 inç FullHD Plus ekran ile karşımıza çıkacak.

Üçlü kamera dizilimiyle dikkat çeken modelde 64 Megapiksel Omni Vision ana kamera, 16 Megapiksel ultra geniş açı ve 2 Megapiksel derinlik sensörü yer alıyor. Özçekim için 16 Megapiksel ve 8 Megapiksel olmak üzere 2 adet kamera bulunuyor.

Motorola Edge S, 120W hızlı şarj destekli 5.000 mAh batarya sayesinde uzun kullanım süresi sunacak. Ayrıca yeni model, mavi ve beyaz  olmak üzere 2 farklı renk seçeneğine sahip olacak.

Yeni modelin 26 Ocak tarihinde Çin’de tanıtılacağı iddialar arasında yer alıyor.

Motorola Edge SMotorola Edge S özellikleriMotorola Edge S fotoğrafı

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir