MSI Vigor GK50 Elite incelemesi!

  • Ekim 7, 2020
  • 0

ShiftDelete.Net olarak bu videomuzda oyuncular amaciyla tasarlanan MSI Vigor GK50 Elite mekanik klavyeyi inceliyoruz. Oyun oynamayı seven kişilerin masaüstü ekipmanlara verdiği değeri yansıtan ve Bir hayli değişik kalite ile kullanıcılarla buluşan MSI Vigor GK50 Elite hangi özelliklere sahip. Bu mevzunun yanıtı burada! MSI Vigor GK50 Elite incelemesi! MSI Vigor GK50 Elite özellikleri

MSI Vigor GK50 Elite incelemesi

Dilerseniz lafı dahada çok uzatmadan, sizleri MSI Vigor GK50 Elite videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler…

MSI Vigor GK50 Elite özellikleri

Kutusundan ekstra iki adet tuş ve klavyenin üstündeki tuşları sökmeye yarayan tek adaptör ile gelen mekanik oyuncu klavyesi, nihayet vakitlerde tasarımsal olarak en iyi duran modellerden biri olarak öne çıkıyor. Bu şekilde modülerlik ihtiyacı düşünülen kullanıcılar için, iyi tek durum olduğunu. söyleyebiliriz. Zira pc kullanırken en çok kirlenen ekipmanlardan birisi de klavyeler oluyor. MSI bu kirlenmenin kolaylıkla önüne geçilebilmesi amaciyla bunun benzeri tek yapı düşünmüş.

Kutu içeriğinin yanı sıra, RGB aydınlatması, mat tuş takımı ve fırçalı metalden oluşan gövdesi, hemide şık, hemide parmak izine karşı korumalı ayni vakitte da dahada dayanıklı tek klavyeyi karşımıza çıkarıyor.

Kailh anahtar takımı sayesinde, sessiz, hızlı ve dayanıklı var olan MSI Vigor GK50 Elite mekanik oyuncu klavyesi, bütün oyuncuların ihtiyacını karşılamak amaciyla tasarlanmış ve bu konuyla alakali Sahiden de başarıya ulaşan tek klavye modeli.

MSI Vigor GK50 Elite’e buradan ulaşabilirsiniz.

MSI Vigor GK50 Elite mekanik oyuncu klavyesi ile alakalı siz neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıklar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Başka tek videoda dahada görüşmek üzere…

gaming klavyehabermekanik klavyeMSI Vigor GK50 Elite özellikleriMSI Vigor GK50 Elite incelemevideo

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir