Netflix Türkiye’de günün en iyileri

  • admin
  • Temmuz 2, 2020
  • 0

Netflix’te en çok izlenenler değişmeye ve platforma yeni içerikler eklenmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde, Dark’ın final sezonu da Netflix’te yayımlandı. Bunun üzerine en çok izlenen yapımın Dark olması pek de şaşırtıcı değil. Öte yandan listenin çok konuşulan diğer üyesi ise Karakomik Filmler 2 oldu.

Final sezonu yayımlanan Dark, Netflix Top 10’da zirveyi kaptı!

Netflix Türkiye kullanıcıları tarafından da yoğun ilgi gören Dark’ın final sezonu geçtiğimiz günlerde yayımlandı. Dizi beklendiği üzere en çok izlenen içerik oldu. Karakomik Filmler 2 ise bugün ikinci sırada yer aldı. İşte Netflix’te en çok izlenenler…

1 – Dark

Netflix’in en popüler dizilerinden biri olan Dark’ın final sezonu bölümleri yayımlandı. Sosyal medyada da çok konuşulan dizinin yeni bölümlerinin Netflix kullanıcılarına sunulmasıyla, Netflix’te en çok izlenenler listesinde zirvede yer alması pek de şaşırtıcı değil. Dizinin son sezonu da 8 bölümden oluşuyor.

Netflix'te en çok izlenenler

2 – Karakomik Filmler 2

Karakomik Filmler serisinin ikinci filmi geçtiğimiz günlerde platformda yerini aldı. Dram ile komedi sentezine dayanan Karakomik Filmler serisi aslında kendi içinde 4 filmden oluşuyor. İlk film, izleyiciler tarafından çok beğenildi demek zor. İkinci film ise henüz birkaç gün önce izleyicilerle buluştu. İki ayrı bölümden oluşan filmin toplam süresi yaklaşık 2 saat oluyor.

Netflix

3 – Snowpiercer

Listenin bir süredir içerisinde olan Snowpiercer’ı bugün üçüncü sırada görüyoruz. Dizi dünyanın gelecekte karşılaşabileceği kurgu bir senaryo üzerinde ilerliyor. Dünya buzullarla kaplandığında hayatta kalabilen insanlar dünyanın çevresini dolaşan büyük bir trende yaşıyor. Ancak bir trende birlikte yaşamak teoride düşünüldüğünden daha zor olabilir. Bölümlerin süresi ise yaklaşık bir saat oluyor.

netflixnetflix türkiyeNetflix Türkiye’de günün Top 10 listesiNetflix’te en çok izlenen içeriklerNetflix’te en popüler içerikler

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir