OnePlus 8T tanıtım tarihi sızdırıldı

  • Eylül 19, 2020
  • 0

Şirketin bu sene OnePlus 8 Pro modelini piyasaya sürmeyeceği argüman ediliyor. emin kaynaklar arasında bulunan Ishan Agarwal, OnePlus 8T tanıtım tarihi ile alakalı izahta bulundu. tertemiz model ile birlikte tertemiz tek kablosuz kulaklık modelinin piyasaya sürülmesi bekleniyor.

OnePlus 8T tanıtım tarihi sızdırıldı

Geçtiğimiz günlerde etkinliğin OnePlus Nord modeli etkinliğine benzeyeceği ve Yalnızca çevrimiçi organizasyon düzenleneceği argüman edilmişti. Ayrı olarak ahenk gösteren fiyatlı Buds Z TWS kablosuz kulaklıkların da tertemiz model ile birlikte tanıtılacağı argüman ediliyor.

OnePlus 8T tanıtım tarihi sızdırıldı

OnePlus 8 modelinden değişik olarak 120 Hz ekran tazeleme hızına sahip olması beklenen tertemiz cihaz, 6.55 inçlik tek AMOLED ekran ile karşımıza çıkacak. 4.500 mAh batarya kapasitesi ve 65 W hızlı şarj desteği ile gelmesi beklenen aygıt gücünü Snapdragon 865 modelinden alacak.

8 GB / 12 GB RAM ve 128 GB / 256 GB depolama alternatifleri ile piyasaya sürülecek var olan OnePlus 8T modeli 32 piksel özçekim kamerası ile gelecek. art kamera diziliminde OnePlus 8 modelinden değişik olarak 5 piksel makro lens ve  iki piksel derinlik algılayıcı yer alacak. 4K 60 FPS ve 1080P 240 FPS çekim imkanı sunacak var olan model, suanki standartlarını fazlasıyla karşılayacak.

Yeni modelin 14 Ekim 2020‘de tanıtılacağı Ishan Agarwal tarafından sızdırıldı.

oneplusOnePlus 8TOnePlus 8T özellikleriOnePlus 8T nitelikleri sızdırıldıOnePlus 8T fotoğrafOnePlus 8T tanıtım tarihiOnePlus 8T tanıtım tarihi sızdırıldı

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir