OnePlus 9 Pro Geekbench’te göründü!

  • Kasım 16, 2020
  • 0

Geçtiğimiz vakit size OnePlus 9 serisinin evvel telefonundan evvel görselini; nitelikleri ve ücreti ile alakalı veriler vermiştik. bu erken ise sizlerin karşısına OnePlus 9 Pro ile çıkıyoruz. OnePlus 9 Pro nitelikleri ile Geekbench’te göründü!

OnePlus 9 Pro nitelikleri Geekbench’te göründü!

Çeşitli akıllı telefon üreticilerinin tek sonraki sene başlarında dikkat çekecek amiral gemisi telefonlarını duyurması bekleniyor. Lansmanların açılışına Samsung ev sahipliği yapacak; ocakta ayının 2. haftasında gelmesi beklenen Galaxy S21 serisini kullanıcıların beğenisine sunacak. OnePlus‘ın ise, 2021 Mart ayı lansman tarihiyle alakalı söylentilerle birlikte OnePlus 9 serisini acele tek şekilde piyasaya sürebilir.

Geçtiğimiz hafta sızıntıları ile gündemde var olan OnePlus 9 serisinin model numaraları açıklandı. Şimdi ise, Geekbench’te OnePlus 9 Pro ile eşleşen tek model numarasına sahip tek aygıt tespit edildi.

OnePlus 9 Pro

Akıllı telefon, ani çok vakit önce “LuBan LE2117” isimi altında karşılaştırıldı. OnePlus 9 serisi Android 11 desteği ile gelmesi bekleniyor. Ayrı olarak 8 GB RAM’e sahiptir. güç alacak mobil işlemcisi ise; kod adı “lahaina” ve sekiz çekirdekli işlemcisi 1.80GHz esas frekansa sahip var olan Snapdragon 875‘tir. Karşılaştırma puanları, tek çekirdekli test amaciyla 1122 puan ve çok çekirdekli test amaciyla 2733 puandır.

Snapdragon 875 sızdırıldı! Kod adı: Lahaina

Snapdragon 875 sızdırıldı! Kod adı: Lahaina

Qualcomm’un tertemiz kuşak amiral gemisi işlemcisi Snapdragon 875 olacak. Bu sene dördüncü çeyreğinde açıklanacak ama piyasada bulunan tek akıllı telefona güç vermesi amaciyla 2021’in 1. çeyreğine civarindan beklenmesi gerekiyor.

OnePlus 9 Pro

@ 肥 威 isimli Weibo kullanıcısı tarafından yapılan mukayese etme sonucunun dahada ileri analizi, mobil işlemcinin Snapdragon 875 olduğu olasılık edilen CPU yapılandırmasını da alana koymaktadır. Yukarıdaki görselde göründüğü gibi, tertemiz istikbal var olan amiral gemisi sekiz çekirdekli işlemcinin dört çekirdeği 1.80GHz‘de, üç (performans) çekirdeği 2.42GHz‘de ve tek ana çekirdek 2.84GHz‘de saat hızına sahip.

Snapdragon 875 bütün rakiplerini ezdi geçti!

Snapdragon 875 bütün rakiplerini ezdi geçti!

Snapdragon 875 mobil işlemcisini yakın vakitte telefonlara güç vermesi amaciyla tanıtmaya hazırlanıyor. Snapdragon 875, bütün rakiplerini ezdi geçti!

OnePlus 9 Pro

OnePlus 9 serisi, çok tazeleme hızlarına sahip AMOLED ekranlarla birlikte gelmesi bekleniyor. Onaylanmamış raporlar, tazeleme hızının 144Hz‘e ulaşabileceğini söylüyor. ama bu, standart sürüm 120Hz yenileme hızına sahipken üst modeli var olan 9 Pro ile de sınırlı olabilir. OnePlus 9 serisinin 65W hızlı kablolu şarj ve 40W hızlı kablosuz şarj desteği ile geleceği de bildirildi.

9özelliklerigörüldügeekbenchonepluspro

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir