OnePlus uygun fiyatlı bir modelle karşımıza çıkacak!

  • admin
  • Temmuz 12, 2020
  • 0

Bir süredir farklı sızıntılarla karşımıza çıkan OnePlus Nord modelinin 21 Temmuz‘da tanıtılması bekleniyor. Ancak bu cihaz OnePlus’ın yakın zamanda tanıtacağı orta segmentteki tek cihazı olmayabilir. Geekbench testlerinde yeni bir OnePlus modeli daha ortaya çıktı! İşte tüm detaylar

OnePlus Nord Lite modeli gelebilir!

OnePlus’ın yakın zamanda orta segmentte farklı bir model daha tanıtması beklenmiyordu ancak son çıkan Geekbench listesinde OnePlus BE2028 adı altında farklı bir cihaz daha tespit edildi.

OnePlus Nord Lite modeli gelebilir! - ShiftDelete.Net

Bilindiği üzere OnePlus Nord modelinin Snapdragon 765G işlemcisinden güç alması bekleniyor. Ancak bu gizemli cihaz Geekbench listesine göre Qualcomm’un geçen ay tanıttığı ilk 5G destekli Snapdragon 600 serisi işlemcisi olan Snapdragon 690 işlemciden güç alacak. Ayrıca cihazın 8 GB RAM‘e sahip olması beklenen OnePlus Nord modelinden farklı olarak 6 GB RAM ile gelmesi bekleniyor.

Cihazın diğer özellikleri hakkında bir bilgi yok ancak yonga setinin özelliklerine dayanarak 90Hz yenileme hızına sahip Full HD Plus çözünürlüğünde bir ekranla karşımıza çıkabileceğini söyleyebiliriz. Bu cihazın resmi adı hakkında da bir bilgi yok fakat OnePlus Nord Lite olabileceği hakkında iddialar bulunuyor.

Cihazın diğer özellikleri ve çıkış tarihi konusunda henüz net bir bilgi bulunmuyor. Cihazla ilgili yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşıyor olacağız.

5ggeekbenchoneplusOnePlus NordOnePlus Nord Lite

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir