OnePlus Z fiyatı ile iPhone SE’yi hedef alıyor!

  • admin
  • Haziran 22, 2020
  • 0

2014 seneninde evvel telefonu ve “amiral gemisi katili” sloganıyla sektöre çarpıcı tek başlangıç yapan OnePlus o dönemki fiyat / performans oranını nihayet vakitlerde koruyamıyor olsa da, hali hazırda kullanıcıların beğenisini galip gelen akıllı telefonlar geliştiriyor. Ülkemizde satışa sunulan OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro‘nun derhal peşinden uygun fiyatlı OnePlus Z modelinin yolda olduğunu size duyurmuştuk.

OnePlus Z ücreti umulandan düşük olabilir!

OnePlus’ın kurucularından Carl Pei, evvel telefonu piyasaya sürdüklerinde Twitter hesabında yaptıkları paylaşımı alıntılayarak “Bir süredir…” yazdı. Markanın evvel telefonu OnePlus One, 299 dolar ücret etiketi ile piyasaya sürüldü, dahada ardindan 64 GB depolamaya sahip model 349 dolar ücret ile kullanıcıların karşısına çıktı.

Bu paylaşım sonrasında OnePlus Z’nin 299 dolar ücret etiketi ile kullanıcıların karşısına çıkabileceği iddiaları gündeme gelmeye başladı. OnePlus Z veyahut başka isimiyle OnePlus Nord’ın 299 dolar ile 349 dolar arasında tek tutardan kullanıcıların karşısına çıkması şirketin elini oldukça güçlendirir. ahenk gösteren fiyatlı kategorisinde en hatri sayilir büyüklükte rakibi olarak görülen iPhone SE 2020‘nin ücreti 399 dolar.

iPhone SE 2020 nitelikleri ve ücreti (Video)

iPhone SE 2020 nitelikleri ve ücreti (Video)

iPhone SE 2020’yi nihayet duyuruldu. iPhone 9 veyahut iPhone SE isimiyle satışa sunulacağı düşünülen iPhone’un ücreti da böylelikle belli oldu. Peki iPhone SE 2020 nitelikleri ile neler sunuyor?

6.55 inçlik AMOLED ekranı Full HD+ çözünürlük sunması beklenen telefon, 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip. Snapdragon 765 işlemciden güç alan telefonun ön bölümünde 16 piksel kamera yer alıyor. art tarafta ise 64 piksel + 16 piksel + iki piksel kamera kurulumu karşımıza çıkacak.

OnePlus Z ücreti ne civarindan olursa almayı düşünürsünüz? Yorumlarınızı bekliyoruz…

oneplusOnePlus ZOnePlus Z fiyatı

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir