Oppo K7x tasarımı ve lansman tarihi belli oldu!

  • Ekim 29, 2020
  • 0

Çin’in alışveriş festivali var olan 11 Kasım ‘Double Eleven’ amaciyla önümüzde kısa tek vakit kaldı. Bu tarihten evvel ise dahada evvelki senelerde da olduğu benzeri Çinli markaların tertemiz telefonlarını duyurması bekleniyordu. Oppo da bu festival döneminden evvel tertemiz tek akıllı telefon tanıtacağını belirtti. Firma, Oppo K7x tasarımı ve lansman tarihi amaciyla de izahı yaptı. Öte istikametten cihazın nitelikleri Daha netleşmese de Weibo’da görüldü.

Oppo K7x amaciyla evvel veriler açıklandı! dört Kasım’da tanıtılacak cihazın tasarımını gösteren görsel yayımlandı

Akıllı telefon pazarının toy markalarından Oppo, Çin’in alışveriş festivalinin başlamasından evvel tertemiz telefonunu tanıtacak. aynı zamanda cihazı bu tarihten evvel de satışa çıkarmayı hedef alan firma, telefonun 4 Kasım‘da tanıtılacağını doğruladı. Bu tarih duyurusunun yanı sıra firmadan tek bilgi dahada geldi.

Oppo K7x tasarımı amaciyla de marka tarafından tek görsel paylaşıldı. Bu görselde aygıt silüet olarak görünüyor ama art tarafta tekrar dikdörtgen şeklinde tek kamera kurulumunun yer alacağını görebiliyoruz. Ayrı olarak bu görselde telefonun 5G desteğine sahip olacağı da belirtiliyor. Oppo’nun paylaştığı bu görseli aşağıda görebilirsiniz.

Oppo K7x

Diğer istikametten firmanın tek sonraki günlerde tanıtılacak cihazı amaciyla Weibo’da da Bir takım özellikler alana çıktı. Telefonun; 6,5 inç büyüklüğünde, FHD+ çözünürlüğünde ve delikli çentik yapısında tek ekrana sahip olacağı öne sürüldü. Cihazda ön tarafta bir, arka tarafta ise 4 kameranın yer alacağı da sızdırılan veriler arasında yer aldı. Ayrı olarak telefonun pil kapasitesinin 4.900 mAh olması bekleniyor.

Oppo K7xOppo K7x özellikleriOppo K7x lansman tarihiOppo K7x tasarımı

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir