Oyun telefonu: Asus ROG Phone 3 çıkış tarihi açıklandı

  • admin
  • Haziran 24, 2020
  • 0

Asus ROG Phone üç çıkış tarihi ile alakalı beklenen havadis geldi. Mobil oyunlar ile vakit geçirmeyi seven kullanıcılar amaciyla tertemiz tek model dahada piyasaya sürülecek. Dev bataryası ile dikkat çeken bu telefon ne vakit çıkacak?

Asus ROG Phone üç çıkış tarihi açıklandı

Çin’in yasamsal medya platformu olarak adlandırılan Weibo’da tek ileti paylaşan Asus, oyunlar ile alakalı Tencent Games ile birlikte tek iş birliği yapıyor. Bilinen Tencent Games, League of Legends ve Riot Games ile çalışıyor.

16 GB RAM özelliğine sahip var olan ROG Phone 3, gücünü Snapdragon 865 işlemcisinden alacak. Ayrı olarak kendisi 5800 mAh’lik tek bataryadan beslenecek ve 6.59 inç büyüklüğünde var olan ekranı ile birlikte hizmet verecek.

Asus ROG Phone üç çıkış tarihi

Tayvanlı teknoloji firması, tertemiz akıllı telefonunu önümüzdeki ay kullanıcıların beğenisine sunacak. art tarafında üç adet kamera bulunduran bu cihaz, 512 GB depolama alanına ev sahipliği yapıyor.

Asus markasının üçüncü oyun telefonu olarak raflardaki yerini alacak var olan ROG Phone 3, kutusundan Android 10 ile birlikte çıkacak. Ayrı olarak dahada evvel kendisinin AnTuTu testinden 646,310 puan aldığını da öğrenmiştik.

Asus ROG Phone 3

Bu skor, 16 GB RAM ve 512 GB depolama alanı özelliklerine sahip var olan model amaciyla geçerli. nihayet olarak bu modelin ücreti ile alakalı rastgele tek bilgiye sahip değiliz. Asus ROG Phone 3 ile alakalı neler düşünüyorsunuz?

Asus oyun telefonlarıasus oyun telefonuAsus ROG Phone 3Asus ROG Phone üç çıkış tarihiAsus ROG Phone üç özellikleriAsus ROG Phone üç ne vakit çıkacakAsus ROG Phone üç tanıtım tarihioyun telefonlarıoyun telefonuROG Phone üç çıkış tarihiROG Phone üç tanıtım tarihi

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir