PUBG Mobile 0.18.0 ile gelecek Miramar detayı!

  • admin
  • Mayıs 6, 2020
  • 0

Güncellemeler oyunları ayakta tutan ve kullanıcıların da oyunlarda geçirdiği süresi artıran gelişmeleri içinde barındırıyor. PUBG Mobile güncellemeleri de keza en çok beklenen güncellemeler arasında yer alıyor. Tencent tarafından sunulan oyunun en tertemiz geliştirmesi PUBG Mobile 0.18.0 güncellemesi tek müddettir kullanıcılar tarafından bekleniyor. 24 Nisan tarihinde geleceği söylenen güncellemenin en nihayet 7 Mayıs 2020 tarihinde geleceği duyurulmuştu. İşte bu güncellemeyle birlikte Miramar haritası belli tek süre değişiyor!

PUBG Mobile 0.18.0 güncellemesi ile istikbal tertemiz Miramar haritası

Yeni güncellemenin oyuncular tarafından coskuyla beklendiğini aktaralım. Bunun yanında tertemiz güncelleme ile gelecekler arasında sevilen harita Miramar amaciyla de tek değişim geliyor. Geliştirilmiş tek Miramar haritası ile oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanan PUBG Mobile amaciyla Mad Miramar geliyor.  Miramar haritasının 2. versiyonunda bizleri değişik yarış modları ve değişik rampalar karşılayacak. Haritada genel manada görsel değişikliklerin yaşanması bekleniyor.

Elbette Miramar haritası güncellemesinin Yalnızca görünen kısmı. Geliştirilmiş Miramar haritasına ekstradan kullanıcılara tertemiz silahlar da gelecek. Oyuncuların performanslarını dahada iyi görecekleri tek gösterge ile birlikte harp metriklerinin de belli tek süre değişeceğini dile getirmek mümkün.

PUBG Mobile düşüşü Game For Peace yükselişi

PUBG Mobile düşüşü Game For Peace yükselişi

Yeni yayımlanan raporda, Nisan ayında en çok indirilen mobil uygulama belli olurken nisan ayında en çok indirilen mobil oyun da belli oldu.

PUBG Mobile 0.18.0 guncellemesi

Bunların yanında tabiki oyunun en nihayet güncellemede Cheer Park isimli tertemiz tek yasamsal işlev kazanması beklentiler arasında yer alıyor. iyi tek yasamsal işlev olacağı söylenen Cheer Park eklemesi kullanıcılar tarafından heyecanla bekleniyor. Oyuncularla hakikat zamanlı olarak buluşabilecekleri tek yasamsal alan olduğu aktarılıyor. Böylelikle kullanıcılar birbirleriyle dahada basit etkileşime girebilecek.

Cheer Park, oyuncuların çeşitli istatistiklerini ve başka detaylarını görmek amaciyla birbirleriyle etkileşime girmesine, çeşitli oyun modlarında takım kurmak ve oynamak amaciyla buluşmasına ve Hem de gruba çağrı ettikten ardindan arkadaşlarıyla birlikte değişik aktiviteler yapmasına imkan tanıyor. Bu karantina günlerinde oldukça eğlenceli olacak benzeri duruyor.

Siz tertemiz güncelleme amaciyla heyecanlı mısınız? tertemiz istikbal özellikler ile alakalı neler düşünüyorsunuz? 

Cheer ParkPUBG Mobile 0.18.0PUBG Mobile 0.18.0 güncellemesiPUBG Mobile 0.18.0 güncellemesi ne vakit geliyorPUBG Mobile Cheer ParkPUBG Mobile Miramar haritası

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir