realme X2 Pro için yeni güncelleme: Yüzler gülüyor

  • Eylül 25, 2020
  • 0

realme X2 Pro kullanıcıları amaciyla Eylül 2020 güncellemesi yayımlandı. dahada önce realme 7 Pro ile Bir takım Daha önceki realme modellerinin çeşitli güncellemeler ile tazelendiğini görmüştük.

X2 Pro da amiral gemisi olarak tanımlanan akıllı telefonlar arasında yer alıyor. Türkiye’de de satışa sunulan Çin menşeli bu mahsul tek yaşına girmek üzere. çünkü kendisinin çıkış tarihi 15 Ekim 2019. 

realme X2 Pro Eylül 2020 güncellemesi ile tazelendi

Güncelleme kodu “RMX1931EX_11_C.32” var olan bu yazılımda 7 adet anne başlık bulunuyor. Bu başlıklar arasında güvenlik, uygulamalar, dosya yöneticisi, ayarlar, çoklu kullanıcı, oyun oynama ve sistem benzeri kategoriler yer alıyor.

Bu ay amaciyla hazırlanan güvenlik yaması ile saldırılara karşı dahada da güçlendirilen X2 Pro, çekilen videoların basit tek şekilde düzenlenmesini sağlayan Soloop adli tek uygulamaya sahip oldu. Ayrı olarak bu güncelleme ile dosyaların tekrar adlandırılması esnasında yaşanan çökme meselesi da ortadan kaldırıldı.

realme X2 Pro Eylül 2020 güncellemesi

Süper güç tasarrufu modunu etkin ederken yaşanan pil simgesinin görüntülenememe meselesi da çözüldü. güç tasarrufu modunu açtıktan ardindan parlaklığı kapatamama problemi de tesirsiz hâle kazançlan meseleler arasında yer alıyor.

Yatay ekranlar amaciyla üretilmiş var olan oyunlardan çıkamama meselesi Bir hayli kullanıcıyı rahatsız ediyordu. Artık bu aksaklık kimseyi rahatsız edemeyecek. Marvel Contest of Champion adli oyunda yaşanan ses problemi de ortadan kaldırıldı.

realme X2 Pro

İnternet’e bağlanamayan X2 Pro modellerinde alana gelen tekrar başlatma meselesi artık var değil. Ayrıyeten art planda etkin var olan sesli iletilerin WhatsApp ile ahenk gösteren tek şekilde çalışmaya başladığı öğrenildi.

Son olarak surat taraması ile açılan uygulamalar bundan bunun benzeri kullanıcıların parmak müsaadesi göstermeyecek. tertemiz güncelleme ile alakalı neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

realme x2 prorealme x2 pro özelliklerirealme X2 Pro güncellemerealme X2 Pro güncellemelerirealme X2 Pro güncellemesi

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir