Realme X7 Pro özellikleri sızdırıldı

  • Ağustos 20, 2020
  • 0

Bu sene başında ülkemiz pazarına giriş yapan Realme tertemiz telefonlar ile karşımıza çıkmaya ayni ritimde devam ediyor. tek Eylül tarihinde tanıtımı gerçekleştirilecek telefonlardan birisi: Realme X7 Pro özellikleri tanıtım döneminden evvel vakit yüzüne çıktı.

Realme X7 Pro nitelikleri nasıl olacak?

Çinli kaynaklarda paylaşılan nihayet raporlara göre, Samsung tarafından üretilen 6.55 ‘ büyüklüğündeki Full HD+ ekranın sol üst bölümünde bulunan delik, 32 Megapiksel çözünürlüğündeki ön kameraya ev sahipliği yapıyor. 120 Hz yenileme hızı sunan bu ekran, ince çerçeveler ile karşımıza çıkıyor.

Arka tarafa geçtiğimizde ise 64 piksel anne kameraya, 8 piksel kamera ve iki adet iki piksel kamera eşlik ediyor. 8 piksel çözünürlüğündeki sensörün ultra geniş açılık kamera, iki Megapiksellik sensörlerin ise makro ve derinlik sensörü olduğunu düşünüyoruz.

MediaTek’in 2.6 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli işlemcisinden güç alan telefon, 8.5 milimetre kalınlığında ve 184 gr ağırlığında. 120W hızlı şarj hayalleri Ne yazık ki suya düştü, cihazın 4500 mAh’lık bataryası 65W hızlı şarj sunacak.

RealmeRealme X7 ProRealme X7 Pro özellikleri

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir