Renault ve Dacia’dan normalleşme adımları

  • admin
  • Haziran 5, 2020
  • 0

Yetkili Satıcı ve Servisler amaciyla çalışma esasları ve tekliflerden oluşan uygulamada, iş faaliyetlerinin devamının nasıl sağlanacağı ile alakalı sağlık Bakanlığı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın mecburi tuttuğu önlemlere ek olarak, metot ve tavsiyelerin bulunduğu veriler bulunuyor. görevli Satıcı ve Servisler ile paylaşılan bilgiler; genel öneriler, satış süreçleri, satış sonrası süreçleri, Covid-19 dezenfeksiyon prosedürleri başlıklarından oluşuyor.

Müşteri ile fiziki görüşme, çalisan sağlığı, satış ve satış süreçleri konularında ayrinti bulunan çalışmada, bu kapsamda bulunan deney sürüşüne ait detayların yanı sıra araç teslimat hazırlığı kaideleri da yer alıyor. Randevulu alıcı kabulü ve yollar yardımı konularında da önlem ve uyarılara geniş biçimde yer veriliyor. görevli Satıcı ve Servislere asılmak üzere alıcı ve çalışanlara hatırlatma niteliğinde 8 değişik içeriğe sahip ikaz posteri bulunuyor.

Tüm satış ve servis hizmet noktaları, denetim listesi kapsamında yerinde ziyaret veyahut online şekilde bağımsız tek denetim firması tarafından denetlenecek. başka istikametten müşteriler dilerse, Renault görevli Satıcıları’nda kapıdan kapıya araç teslimi hizmetinden faydalanabilecek. yasamsal mesafeye ahenk gösteren şartlarda, maske ile çalışan ekip, Buluşma alan müşterinin evinden aracını alıp bakım sonrası dezenfekte ederek teslim edecek.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı sağlık Sağlık Bakanlığı
önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir