• Anasayfa
  • >
  • Genel
  • >
  • Saç Ekimi Yöntemleri İle Kaş Ekimi Yapılır Mı?

Saç Ekimi Yöntemleri İle Kaş Ekimi Yapılır Mı?

  • admin
  • Mayıs 31, 2021
  • 0

Kaşlar da saçlar gibi doğal ve estetik aksesuarlar arasında yer alır. Doğal yüz ifadesi, mimikler ve estetik açıdan son derece önemli olan kaşların kaybı hem kadınları hem de erkekleri olumsuz etkiler. Doğal olarak çok seyrek yapılı veya bazı hastalıklara bağlı olarak dökülen kaşların, saç ekimi teknikleri ile yeniden kazandırılması mümkündür.

Kaş ekimi, yüzün genel görünümünü önemli ölçüde etkileyen bir operasyon olduğu için profesyonel cerrahlar tarafından yapılması gerekir. Emphair Saç Ekimi Merkezinde sorun yaşamadan, doğal görünümlü kaş ektirmek mümkündür. Kaş ektirme işleminde fiyatlar, saç ekimi operasyonu gibi kullanılan greft miktarına göre belirlenir.

Kaş Ekimi Nasıl Yapılır?

Kaş ektirme işlemi için modern saç ekimi yöntemlerinden olan DHI ve FUE saç ekimi yöntemleri kullanılır. Emphair Saç Ekim Merkezinde bu teknikler ile gerçekleştirilen operasyonlarda lokal anestezi ve oral sakinleştiriciler kullanılır. Operasyon ortalama 2 ila 8 saat kadar sürebilir. Bu süre hastanın istekleri ve ihtiyacı doğrultusunda değişiklik gösterir.

Kaş ektirme operasyonlarında, her kaş için ortama 100 ile 700 arası greft kullanılır. Bu miktar hastanın ihtiyacına göre değişebilir. Kaş operasyonu sonrasında da saçlarda olduğu gibi şok dökülme yaşanır. Bu durum sürecin doğal bir parçasıdır.

Ekilen kaşlar, şok dökülme ile döküldükten sonra yaklaşık 3-4 ayda yeniden çıkmaya başlar. Saç ekimi operasyonlarında olduğu gibi kaşlar da sürekli uzar ve bakım gerektirir. Emphair, kullandığı yüksek teknolojili donanım ve yöntemlerle doğal bir kaş elde etmenize yardımcı olur.

Kaş Ekiminde Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Kaşsız bir yüz, doğal görünümün kaybolmasına neden olur. Yüz yüze kurulan iletişimde kaşların önemli rolü vardır. Yüz bölgesinde kullanılan her mimik kaş hareketleri içerir. Kaşların olmaması yüz yüze iletişimi de zorlaştırır. Bunun yanı sıra gözlerin korunmasında da önemli rolü olan kaşların ekilme operasyonları için profesyonellerden hizmet almak önemlidir.

Emphair Saç Ekim Merkezinde, kaş ektirme işleminden önce bilgisayar destekli tasarım yapılarak en doğal yüz simetrisi 3 boyutlu olarak oluşturulur. Buna göre ideal kaş şekli belirlenir ve ekim yapılır. Yüzünüze anlam katan kaşlarınızı profesyonel ellere teslim ederek ideal görünüme kavuşabilirsiniz. Kaş ektirme ile ilgili daha fazla bilgi için Emphiar’in https://www.emphair.com/tr/sakal-biyik-ve-kas-ekimi/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir