Samsung Galaxy Note 20 ilk kez sızdırıldı

  • admin
  • Mayıs 19, 2020
  • 0

Samsung tarafından yakın tek vakitte tanıtılması beklenen tertemiz Galaxy Note 20 modeli ile alakalı tertemiz veriler alana çıkmaya ayni ritimde devam ediyor. Bu süreçte evvel Galaxy Note 20 sızıntı görseli de paylaşılmış oldu. Galaxy Note 20 modeline ait olduğu argüman edilen bu görseller, tertemiz modelin tasarımı ile alakalı detayları alana çıkarıyor.

Galaxy Note 20 sızıntı görseli paylaşıldı

Yapılan izaha göre sızdırılan bu görsel, kılıf üreticisi tek firmada bulunan Galaxy Note 20 CAD çizimlerini yansıtıyor. Görselden de anlaşıldığı kadarı ile Galaxy Note 10 modeli ile eş tek ekran tasarımı üzerinde çalışılıyor gibi.

galaxy note 20 sızıntı

Qualcomm’dan 5G telefonlar ile alakalı açıklama

Qualcomm’dan 5G telefonlar ile alakalı İzah

Qualcomm 5G telefonlar ile alakalı tertemiz açıklamalarda bulundu. bunun için göre 5G ile alakalı planlamalarda rastgele tek farklık beklenmiyor.

Bununla birlikte telefonda üç art kamera olduğu görülüyor. art kamera dizilimleri ise sol üst kisimda dikey olarak yapılmış. tekrar evvelki modeller ile eş tek durum mevzubahis oluyor. ama Galaxy Note 20 Plus modelinin, üç sensörden dahada çok art kamera setinden oluşacağı beklentisinin olduğunu da dile getirmek gerekiyor. Bu bağlamda Samsung’un 108 piksel çözünürlüğünde art kamera sensörü seçenek edeceği istikametinde de veriler alana çıkmıştı.

Son olarak anımsatmak gerekirse Samsung’un tertemiz Galaxy Note 20, Note 20 Plus ve Note 20 Ultra modellerini, Ağustos 2020 tarihinde duyurması bekleniyor. Bu süreçte de tertemiz veriler gelmeye ayni ritimde devam edecektir.

galaxy note 20galaxy note 20 sızıntısamsungsamsung galaxy note 20

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir