Samsung Galaxy S20 FE ön siparişe açıldı! Buds+ hediyeli

  • Eylül 24, 2020
  • 0

Samsung Galaxy S20 FE modeli Türkiye pazarı için ön siparişe açıldı. Değişim kampanyası ile 1999 TL‘ye kadar düşen Galaxy S20 FE için ön siparişe özel ayrı bir Galaxy Buds+ ve Galaxy Watch Active  kampanyası da hayata geçiriliyor…

Galaxy S20 FE ön siparişlerinde Galaxy Buds+ hediye

6 farklı renk seçeneği, çift SIM desteği ve spor tasarımı ile öne çıkan S20 FE 6499 TL‘lik fiyatı ile ön siparişe açıldı. Ön sipariş kapsamında Samsung, Galaxy Watch Active ve Galaxy Buds+ ürünleri için yeni fırsatlar sunuyor. Öyle ki Samsung S20 FE için ön sipariş veren kullanıcılar, Galaxy Watch Active’e 1499 yerine 299 TL’ye sahip olabiliyor.

Galaxy Buds+ ise yeni Galaxy S20 FE’yi tercih edenlere hediye olarak sunuluyor. Bu iki kampanyanın dışında Samsung, her ön siparişe 4 aylık Youtube Premium üyeliği hediye ediyor.

Samsung yeni akıllı telefon modeline sahip olmak isteyenler için bir değişim kampanyası da sunuyor. Değişim kampanyasından yararlanmak için bir test formu doldurmanız ya da müşteri temsilcileri üzerinden değişim kampanyası kaydı oluşturmanız gerekiyor.

Ön siparişlerin ardından, yeni Galaxy S20 FE’lerin 10 Ekim itibarıyla dağıtıma çıkacağı belirtiliyor. Galaxy S20 FE ön siparişi için daha fazla detaya bu link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Galaxy S20 FEgalaxy s20 fe ön siparişSamsung Galaxy S20 FEsamsung galaxy s20 fe özellikleriSamsung galaxy s20 fe fiyatı

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir