Samsung Galaxy S21 serisi sızdırıldı: İşte görseller

  • Aralık 18, 2020
  • 0

Samsung’un Note serisini bitireceği söylenen ve ile alakalı Bir hayli sızıntı gördüğümüz Samsung Galaxy S21 serisi amaciyla medya görüntüleri alana çıktı. Telefonun tasarımını net tek şekilde gösteren bu görsellerde telefon Sahiden çok şık görünüyor ve oldukça da zarif. Telefonda görsellerde de  görüldüğü kadarıyla değişik renk seçenekleriyle sunulacak. Pastel renklerin yer alacağı telefon serisinin teknik detaylarına tek bakalım:

Samsung Galaxy S21 serisi görselleri

Roland Quandt tarafından sızdırılan telefonun medya görüntüleri WinFuture aracılığıyla karşımıza çıkıyor. Telefonun tasarımında sadelik dikkat çekerken, önde bizleri tek ekran deliği karşılıyor. art tarafta solda konumlandırılan üçlü kamera kurulumu görülüyor. İlginç tek şekilde kamera panelinin yanında konumlandırılan LED flaş, değişik tek tasarımı işaret ediyor.

Samsung Galaxy S21 serisi-00

Hem Galaxy S21 ayni vakitte da Galaxy S21 Plus modellerini gördüğümüz bu paylaşımlar heyecanlandırıyor. Samsung S serisi amiral gemisinde evvel kez kavisli olmayan tek ekranı seçenek ediyor. S21 modelinde 6.2 inçlik tek ekran bizleri karşılıyorken S21 Plus modelinde bu ekran 6.7 ‘ oluyor. Ekran tarafında ayrılan telefonlar, bunun dışında RAM ve dahili depolama benzeri standart özelliklerde eş çizgiden ilerlenmiş.

Samsung Galaxy S21 serisi-00

Her iki modelde de sağ tarafta fiziki tek ses ve güç düğmesine sahip. Alüminyum çerçevelerin bulunduğu telefonda stereo hoparlör kurulumu bulunuyor. Telefonların art bölümünde konumlandırılan üçlü kamera kurulumunun detayları da şu şekilde: 64 piksel telefoto kameraya 12 Megapiksellik anne kamera eşlik edecekken, 12 Megapiksellik tek ultra geniş açılı kamera da bu telefon serisinde yer alacak.

Samsung Galaxy S21 serisi-03

Samsung, S21 Ultra amaciyla tasarilanan çok dahada alici tek kamera kurulumuna sahip desek yeridir. Ultra modelinde yakınlaştırma tarafına odaklanacak var olan Samsung, 10 piksel 3x yakınlaştırma yapabilen telefoto kameraya ve 10 Megapiksellik 10x yakınlaştırma kabiliyetinde periskop kamerasıyla ayrım alana getirecek benzeri duruyor.

Samsung Galaxy S21 serisi-00

Samsung’un tertemiz telefon serisinin tanıtılma tarihinin ise 14 ocakta 2021 olması bekleniyor.

samsungsamsung galaxy s21 serisiSamsung S21

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir