Samsung Galaxy Z Flip’i 2.999 TL’den almak mümkün

  • Aralık 15, 2020
  • 0

Hepsiburada Samsung Galaxy Z Flip modeli için yeni bir ‘’Eskisini getir, yenisini götür’’ projesi duyurdu. Bu sayede Galaxy Z Flip akıllı telefona sahip olmak isteyen kullanıcılar sahip oldukları akıllı telefonları uygun piyasa değerinden verip yeni katlanabilir ekranlı bir akılla telefona sahip olabiliyor.

Hepsiburada’nın bu ayın sonuna kadar geçerli olan kampanyası ile diğer amiral gemilerine kıyasla daha yüksek fiyatlara sahip olan katlanabilir ekranlı bir akıllı telefona sahip olmak kolaylaşıyor. Kampanyanın detayları şu şekilde:

Nakit olarak almak isteyenlere ek 2.000 TL

Eskiyi Getir Yeniyi Götür kampanyasından faydalanarak “Nakit olarak almak istiyorum” alanından başvuran kullanıcılara eski telefonunun tutarına ek olarak 2000 TL ödeme yapılıyor. Kampanyadan Samsung Galaxy Z Flip model telefonlardan satın alan ve siparişi esnasında “kampanyaya katılacağım” kutucuğunu işaretlemiş olan müşteriler yararlanabilecek.

Eskiyi Getir Yeniyi Götür projesi için linke ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy Z Flip modeline buradan ulaşabilirsiniz.

Kampanyaya katılabilmek için Samsung Galaxy Z Flip  siparişi verildikten ve sipariş oluştuktan sonraki 15 gün içerisinde bu adresten kampanya formunun  belirtilen yönlendirmeler doğrultusunda eksiksiz doldurulması gerekiyor.

Samsung Galaxy Z Flip neler sunuyor?

Samsung’un Fold ürünü ile birlikte katlanabilir ekranlı iki telefonundan biri olan Galaxy Z Flip, sadece katlanabilir ekranı ile değil teknik özellikleri ile de dikkat çekici.Dynamic AMOLED teknolojisi ile geliştirelen FHD+ katlanabilir ekrana bu modelde Snapdragon 855+ işlemcisi eşlik ediyor. 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama kapasitesine sahip modelde, 3300 mAh batarya ile 35 saat telefon görüşmes yapmak, 18 saat video oynatmak ve 42 saat müzik dinlemek mümkün hale geliyor.

Hepsiburada’da ”Eskiyi getir, yeniyi götür” kampanyaları sadece Samsung Galaxy Z Flip’le de sınırlı kalmıyor. Sıklıkla kullanıcılara avantajlar sunan kampanyada farklı üreticilerin amiral gemisi modelleri de karşınıza çıkabilir.

Eskiyi Getir Yeniyi Götür projesi için linke ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy Z Flip modeline buradan ulaşabilirsiniz.

Galaxy Z Flip özellikleriGalaxy Z Flip indirimgalaxy z flip kampanyahepsiburadaSamsung Galaxy Z Flip

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir