Samsung Note 20 ve Z Flip 5G için yeni renkler!

  • Kasım 30, 2020
  • 0

Samsung’un sevilen Note serisinin nihayet azalarından var olan Note 20 ve katlanabilir tasarımıyla gönülleri fetheden Z Flip yeni sezon modelleri amaciyla tertemiz renk alternatifleri geliyor. Samsung Note 20 ve Galaxy Z Flip 5G yeni sezon modelleri amaciyla ek edecek tertemiz renk seçeneklerinin de “sınırlı miktarlarda” üretildiğini ve bu ve Özgün modeller arasında özelliklerde veyahut fiyatlandırmada hiçbir ayrım olmadığını söylüyor.

Samsung Note 20 ve Galaxy Z Flip 5G amaciyla tertemiz renkler: al ve beyaz

Apple’ın sevilen al serisi benzeri Samsung da Note serisine al tek aza ekliyor. Note 20 5G modeli amaciyla al renk seçeneğini sunan Samsung, Galaxy Z Flip 5G amaciyla de ak rengini sunuyor. Bugünden bu yana ABD’de satışa sunulacak var olan bu iki renk seçeneği, Note 20 modeli amaciyla dördüncü, Z Flip modeli içinse üçüncü renk oluyor.

Note 20 ve Galaxy Z Flip

Normalde, Note 20 5G modelinde bronz, yeşil ve gri renkleri bulunuyorken, Z Flip 5G modelinde bronz ve gri renkleri bulunuyordu. Bunların yanı sıra anımsatmak gerekirse Samsung’un Note serisine nihayet vereceği söylenmişti. alana çıkan tertemiz raporlara göre, Note serisinin fişi çekiliyor. Note serisinin nihayet üyesi var olan Note 20 ailesi, satışlarda beklentilerin altında kalmasıyla Samsung’un fişini çekeceği tek seri olacak.

Samsung’un yüzü gülüyor: Galaxy Note 20 ve Z Fold 2

Samsung’un yüzü gülüyor: Galaxy Note 20 ve Z Fold iki

Samsung hemide Galaxy Note 20 serisi ayni vakitte da Galaxy Fold Z iki satışları sayesinde iyi günler geçiriyor. cenup Koreli firmanın yüzü geliyor!

Samsung’un sevilen serisi amaciyla yolun sonu mu geldi?

Samsung’un sevilen serisi amaciyla yolun sonu mu geldi?

Samsung tek argüman ile gündemde. dahada evvel 2021 seneninde çıkacak tertemiz amiral gemileri sızdırılmıştı. Şimdi ise tek seri amaciyla yolu sonu geliyor:

Galaxy Z Flip 5GNote 20 5GNote 20 ve Galaxy Z FlipsamsungSamsung Notesamsung Note 20 5GSamsung Note serisi

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir