Samsung S21 ailesi için ortaya çıkan pil detayları

  • Eylül 5, 2020
  • 0

Samsung hız kesmeden tertemiz akıllı telefonları üzerinde çalışıyor. tertemiz amiral gemisi konumunda olacak Samsung S21 ve S21 Plus amaciyla pil detayları alana çıktı. Biliyorsunuz Samsung amiral gemisi telefonları amaciyla ayrı tek itina gösteriyor. bu yüzden şirketin S21 ailesi de heyecan içinde bekleniyor. İşte Samsung S21 ailesi pil kapasitesi amaciyla bildiklerimiz:

Samsung S21 ailesi pil kapasitesi alana çıktı

Samsung Galaxy S21 ailesi istikbal sene şubat ayında çıkması bekleniyor Başka bir deyişle dahada çok var ama telefon ile alakalı ağır ağır detaylar gelmeye başladı. dahada evvel kamera tarafında ToF sensörünün olmayacağı ile gündeme gelen S21 ailesi, şimdi de pil kapasitesi tarafında detaylar kazanıyor. Galaxy S21 ve S21 Plus’ın pil kapasiteleri, 3C sertifikasyon sitesinde alana çıktı.

Samsung-S21-ailesi-pil-kapasitesi-01

Sertifika belgeleri, Galaxy S21 ve S21 Plus modellerinin pil kapasitelerini ve model numaralarını alana koyuyor. SM-G991 model numarasına sahip S21, 3.880 mAh batarya ile, SM-G996 var olan S21 Plus ise 4.660 mAh ile karşımıza çıkıyor.

Bu paylaşımda enteresan tek şekilde pillerin Samsung tarafından üretilmeyeceğini alana koyuyor. Telefonların batarya tarafında ise karşımıza Çin merkezli Ningde Amperex şirketi çıkıyor. Galaxy S20 serisindeki problemleri ve pürüzleri Galaxy S21 serisinde görmeceğiz çünkü meseleler ortadan kaldırmayı hedef alan Samsung, tertemiz amiral gemisi telefonlarını dahada ahenk gösteren ücrete da satacak deniyor.

Galaxy S21 ile alakalı tek başka argüman ise Exynos 1000 işlemcisinden güç alacak olması. tek başka argüman ise telefonda 3D Sonic Max parmak izi okuyucu sensörünün yer alacak olması. Haberin başında da belirttiğimiz benzeri S21 serisinin kamera tarafında da ToF kameranın Bir hayli kişi tarafından kullanılmaması hasebiyle tertemiz telefonlarına bu sensörü eklemeyeceği konuşuluyor.

samsungSamsung S21Samsung S21 ailesi pil kapasitesiSamsung S21 Plus

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir