Samsung’un amiral gemileri indirime girdi!

  • Ekim 8, 2020
  • 0

Samsung’un amiral gemisi Bir takım yeni sezon modelleri indirime girdi. Samsung Galaxy Note 20, Note 20 Ultra ve S20 Plus benzeri en tertemiz modellerin de bulunduğu indirimlerde öne çıkan Bir takım fırsatları sizler amaciyla derledik…

Uygulamaya hususi yüzde 5 indirim müjdesi!

Hepsiburada toplam 7 farklı Samsung akıllı telefonda sepette yüzde 5 ek indirime gittiğini açıkladı. Galaxy Note 10 ve 20 serisi ile Galaxy S10 ve S20 serisini kapsayan akıllı telefon kampanyasından faydalanmak amaciyla yapmanız koşul olan satın alma işlemini Hepsiburada mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirmek.

Kampanya ile alakalı dahada çok ayrinti ve indirimli ürünlere erişmek amaciyla linke ulaşabilirsiniz.

Hepsiburada’nın Samsung kampanyasında öne çıkanlar!

Farklı modeller amaciyla yüzde 5’ten yüzde 31’e civarindan değişik indirim oranları ile kullanıcısını karşılayan Samsung kampanyasında ücreti ile üç akıllı telefon öne çıkıyor. Biz de öne çıkan bu ürünleri sizlerle paylaşmak istedik:

Samsung Galaxy S20

Samsung’un akıllı telefon mahsul gamı içinde en uygun modellerinden biri var olan Samsung Galaxy S20, mavi, gri ve pembe renk alternatifleri ile geliyor. 6.2 inçlik sonsuz ekranı ile dikkat çeken akıllı telefon Snapdragon 865 işlemciye sahip. 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama sunan akıllı telefon, 6.849 TL‘lik indirimli ücreti ile satışa sunuluyor.

Samsung Galaxy S20’ye sahip olmak amaciyla linke ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy S10 Plus

Galaxy S serisinin tek evvelki modeli var olan Galaxy S10 Plus da indirimli akıllı telefon alternatifleri arasında. Siyah, beyaz ve yeşil olmak üzere 3 değişik renk seçeneği ile Hepsiburada üzerinden satışa sunulan Galaxy S10 Plus 5.299 TL‘ye civarindan düşen ücreti ile akıllı telefon fiyatlarının tek hayli zamlandığı nihayet vakitlerde göz önünde bulundurulabilecek tek seçenek.

Samsung Galaxy S10 Plus’a sahip olmak amaciyla linke ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 10 Lite

Listedeki nihayet misafirimiz ise Samsung Galaxy Note 10 Lite. Kırmızı, gri ve kara renkleri, 3 lensli art kamera dizilimi ile tertemiz kuşak akıllı telefonların önderlerinden var olan Galaxy Note 10 serisinin çıkışının üzerinden hatırı sayılır tek vakit geçti. Serinin toy azalarının gelmesi ile Samsung Galaxy Note 10 Lite da 4.699 TL seviyelerine iniyor.

Samsung Galaxy Note 10 Lite’a sahip olmak amaciyla linke tıklayabilirsiniz.

Kampanyadaki başka ürünlere göz atmak için…

hepsiburadahepsiburada akıllı telefonhepsiburada akıllı telefon indirimihepsiburada samsunghepsiburada samsung indirimsamsung akıllı telefonsamsung s10 indirim

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir