Siber Hareket Hakkında Bilgiler

  • admin
  • Temmuz 22, 2021
  • 0

Siber Hareket 2020 senesiyle yayın hayatına başladık, Türk Siber Güvenlik ve Saldırı forumu olarak günümüzde hala alanımızın en iyisini yapmaya devam ediyoruz. İnsanlardan gizlenen evrak ve belgelerin paylaşımları, insanların ulaşması engellenen ürün ve materyallerin ticareti, sistem zaafiyetleri testleri, sosyal mühendislik ve bir çok konuyla ilgilenen büyük bir topluluğa ev sahipliği yapmayı ve bu kaliteli kitleyi bünyemizde barındırmayı misyon olarak benimsedik.

Burada diğer web servislerinden farklı olarak üyelerin hiçbir bilgileri toplanmıyor. IP adresleri ve Cookies kalıntıları gibi hassas veriler anlık işleyen sunucu görevlendirmeleri ile her saniye otomatik olarak temizleniyor. Hiçbir log bilgisi tutulmuyor.

Türkiye’nin en özgür topluluğu olan Siber Hareket’te sadece birkaç kesin kural bulunuyor. Çıplaklık, terör, siyaset gibi kavramlar ile ilişkili hiçbir içeriğe izin vermiyoruz. Bu kurallar dışında tamamen özgür, herhangi bir kayıt tutmayan bir web platformu olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz. İnternetin böylesine baskı ve sansüre uğradığı günlerde, hiç bir kurum ve kuruluşa bağlı olmayan ve hiç bir baskıya boyun eğmeyen özgür bir ortam olarak faaliyet göstermekten gurur duyuyoruz.

www.siberhareket.com

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir