Snapdragon 875 tüm rakiplerini ezdi geçti!

  • Kasım 1, 2020
  • 0

Snapdragon 875 yakın zamanda telefonlara güç vermesi için tanıtılmaya hazırlanıyor. Mobil işlemcinin AnTuTu puanları açıklandı. Snapdragon 875, tüm rakiplerini ezdi geçti!

Snapdragon 875 performansı herkesi şaşırttı

Mobil işlemci A14 Bionic, Snapdragon 865 Plus ve daha fazlası üzerinden kapsamlı bir liderlik gösteriyor. Doğal olarak resmi açıklamadan önce, Qualcomm’un en yeni ve en büyük yonga setinin ve yeni kıyaslama rakamlarının, 2021 Android amiral gemilerinde bulunduğunda nasıl performans göstereceğine dair fikir oluşması gerekiyor.

Dürüst olmak gerekirse bu rakamlar, yeni mobil işlemci A14 Bionic ve Exynos 2100 gibiler için sağlıklı bir rekabeti sağlayabileceğini gösteriyor. Mobil işlemci, daha önce sızdırılan Geekbench puanlarından etkilenmemiş olabilir ki burada tek çekirdekli performansta A13 Bionic’i bile geçemedi ama bu sonuçlar oldukça farklı.

Snapdragon 875

Sızıntı uzmanının attığı tweette, Snapdragon 875’i çalıştıran isimsiz bir üst düzey cihazın AnTuTu sonuçlarını paylaştı.

Snapdragon 875, A14 Bionic üzerinde önemli bir liderlik elde etti!

Bu mobil işlemci her iki modelde de çalışan A14 Bionic’i rahatça geride bıraktı. Bununla birlikte, mobil işlemcinin puanları etkileyici olsa da, en sonunda amiral gemisi olmayan akıllı telefonlarda bulunacak bir mobil işlemci olan Exynos 1080’in Qualcomm’un yaklaşmakta olan silikonundan yalnızca 150.000 daha az puan aldığı görüldü.

875işlemcimobilperformansSnapdragontest

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir