Snapdragon işlemcili Motorola Edge S duyuruldu

  • Ocak 26, 2021
  • 0

Motorola tertemiz akıllı telefonu Edge S‘i tanıttı. Teknik nitelikleri ve tasarımı ile dikkat çeken cihaz, 680.000 AnTuTu puanı ile öne çıkıyor. İşlemci gücü ve şık tasarımı ile göz dolduran Edge S, 5G desteği sayesinde çok bağlantı hızı vaat ediyor.

Motorola Edge S, çok hızda bağlantı vaat ediyor

Snapdragon 870 işlemciden gücünü alan Motorola Edge S, genişletilmiş sanal hafıza teknolojisini kullanıyor. aynı zamanda 8GB bellek bulunan telefonda verimliliği yüzde 25 artıran Turbo UFS3.1 teknolojisi de yer alıyor.

5G ve Wi-Fi 6 desteğine sahip cihaz, anten dizisine ahenk sağlayabilen  Akıllı Anten ve MAAT çift kanallı canli otomatik ayarlama teknolojisi kullanıyor. Bu sayede Motorola Edge S, zayıf alanlarda dahada iyi sinyaller sağlamayı vaat ediyor.

21:9 ultra geniş ekran tasarımına sahip akıllı telefon 90 Hz değerinde çok yenileme hızı, HDR 10 ve DCI-P3 renk gamını destekliyor. ekstradan 5000 mAh pil kapasitesi bulunan aygıt uzunca süre kullanım geçerliligi sunuyor.

Kamera nitelikleri ile de dikkatleri üstüne toplayan cihaz, 64 MP anne kamerası, 16 megapiksel 121 derece ultra geniş kamerası ve 2 MP makro kamerası ile Üçlü art kamera yapısına sahip. ekstradan telefonda ön tarafta ise 16 MP anne kamera ve 8 megapiksel 100 derece ultra geniş kamera bulunuyor.

Ayrıca mahalli kişiselleştirmeye ve suni zekaya odaklanan Edge S’te, MYUI donanımı yer alıyor. MYUI, sağ tarafta bulunan hususi tek düğme aracılığı ile sağlık koduna tek dokunuşla erişim ve, kalp bilgileri, tek parmakla bölünmüş ekran ve başka yaygın işlevleri destekliyor.

Ek olarak MYUI’nin 2300 kişiselleştirilmiş kombinasyonu evvelce ayarlı olarak geliyor ve  çoklu ses kontrolünü destekliyor; aynı zamanda MYUI, uyarlanabilir performansı, akıllı oyun alani/sahne yüklemesi ve başka işlevleri de destekliyor.

Son olarak tertemiz kuşak akıllı telefon Motorola Edge S’in ücret listesi ise şöyle;

  • 6GB/128GB – 1999 CNY
  • 8GB/128GB – 2399 CNY
  • 8GB/256GB – 2799 CNY
akıllı telefonAndroidMotorolaMotorola Edge S

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir