Sony Xperia 1 II fiyatı sızdırıldı!

  • admin
  • Mayıs 22, 2020
  • 0

Akıllı telefon sektöründe eski günlerine dönmek isteyen şirket, tedarik süreciyle ilgili adım attı. Bir alışveriş sitesi tarafından Sony Xperia 1 II fiyatı sızdırıldı. 4K OLED ekranı ile dikkat çeken yeni model, birçok kullanıcı tarafından beğenilmişti.

Sony Xperia 1 II fiyatı sızdırıldı

Firma, geçmiş tecrübelerinden yola çıkarak akıllı telefon piyasasında yeni bir rota çizdi. Xperia 1 II modeli gücünü Snapdragon 865 yonga setinden alacak. Bununla birlikte 3860 x 1644 piksel 21:9 4K HDR ekran, Hi-Fi özelliğe sahip kulaklık girişi, 8 GB RAM, hafıza kartı desteği bulunan 256 GB depolama, 4000 mAh batarya ve 3 arka kemara yer alıyor.

Sony Xperia 1 II fiyatı sızdırıldı

B&H adlı satış sitesinin yayınladığı 1.198 dolar etiket fiyatı birçok kullanıcının tepkisini çekti. Bazı kullanıcılar ise üretim maliyetlerinin artması ve yeni çıkacak olan cihazın özelliklerinden dolayı fiyat etiketini normal karşıladı.

Üretim ve lojistik maliyetlerinin artması sebebiyle birçok firma yeni ürününü yüksek fiyat üzerinden satacak. Ayrıca geçtiğimiz günlerde Mayıs ayı sonunda satışa çıkacağı iddialarının da doğruluğunu kanıtlar nitelikte olan bu sızıntı, özellikle kamera performansını merak eden kullanıcıların heyecanlanmasına sebep oldu. 1.198 dolar fiyat etiketi bir süre sonra siteden kaldırıldı.

Sony Xperia 1 IISony Xperia 1 II fiyatıSony Xperia 1 II fiyatı sızdırıldıXperia 1 II fiyatı

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir