Spotify kullanıcıları bağlantı sorunu yaşıyor!

  • Ağustos 19, 2020
  • 0

Popüler müzik uygulaması Spotify bağlantı sorunu hasebiyle şu sıralarda hizmet veremiyor. Saat 10 benzeri başlayan sorunlar, sistemin hayat genelinde düzgün çalışmasını engelliyor. Firma kısa süre evvel yaptığı açıklamayla mevzunun farkında olduklarını ve kontrollerin ayni ritimde devam ettiğini duyurdu.

Spotify bağlantı meselesi milyonlarca kullanıcıyı etkiledi

Dünyanın en çok kullanılan müzik uygulamalarından Spotify, PC, Android ve iOS servislerinde yaşadığı tek mesele hasebiyle hizmet veremiyor. Şarkıların düzgün çalışmasını engelleyen mesele hasebiyle sistemler kitlenmiş vaziyette ve kullanıcılar da yasamsal medya aracılığıyla tepkilerini dile getiriyor. Yükleme meselesi olduğu olasılık edilen sıkıntıdan dolayı kullanıcılar rastgele tek şarkıya tıkladıklarında Yalnızca ani çok saniye dinleme yapıyor ve derhal peşinden Spotify istemcisinin ‘Geçerli Şarkı Çalınamıyor’ veyahut ‘Bir Şeyler zit Gitti’ mesajlarıyla karşılaşıyor. Ayrı olarak yasamsal medyada kullanıcılar bu problemin yanında arkadaş aktiviteleri bölümünün de çalışmadığını değin şikayetlerini dile getirdi.

Spotify bağlantı meselesi hasebiyle çöktü!

İsveç merkezli müzik platformu Spotify’dan mevzu hakkinda İzah gecikmedi. Problemle alakalı Twitter sayfasından yapılan açıklamada, mevzunun incelendiği ve tekrar İzah yapılacağı aktarıldı. Bu bildirinin 50 dakika sonrasında Spotify, tek başka İzah dahada yaparak mevzunun giderildiğini duyurdu.

ücretsiz müzik dinlememüzik dinlememüzik dinleme uygulamalarıspotifyspotify çöktüspotify bağlantı sorunu

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir