• Anasayfa
  • >
  • Oyun
  • >
  • Steam’de en iyi 20 TL altı oyunlar – 16 Haziran

Steam’de en iyi 20 TL altı oyunlar – 16 Haziran

  • admin
  • Haziran 16, 2020
  • 0

Bu hafta da en iyi 20 Lira altı oyunlar yazımızla sizlerleyiz. tespit edecek oyunlarda indirim yapan oyun platformu, Bir takım oyunlarda yüzde 90’a varan indirimlere gitti. Fiyatlarında indirim tatbik edilen oyunlar incelendiğinde, oyunculardan müspet yorumlara sahip var olan oyunların da olduğu görülüyor. Bu oyunlardan öne çıkanları sizin amaciyla bu yazıda listelemeye ayni ritimde devam ediyoruz. İşte indirimle dikkat çeken Steam 20 Lira altı oyunlar serisinde bu haftanın oyunları…

Bu hafta seçtiğimiz oyunlardan ücreti 5 TL’nin altında var olan oyun da bulunuyor. Her oyunun anlatımında, oyuna tatbik edilen indirim oranıyla Daha önceki fiyatını da sizin amaciyla karşılaştıracağız. Ayrı olarak oyunların belli süre amaciyla indirimle olduğunu ve bu tarihlerin de oyunlarla birlikte belirteceğimizi söyleyelim.

Bu haftanın en iyi 20 Lira altı oyunlar listesi

Bu haftada listede bulunan oyunlar aksiyon, macera, strateji, yarış ve simülasyon türünde kendisini gösteriyor. Oyunlara tatbik edilen indirimleri incelediğimizde yüzde 30’dan yüzde 90’a civarindan yapıldığını görülüyor. Listede ücreti maksimum oyun 19,20 Lira iken en düşük fiyatlı oyun ise 3,70 Lira oldu. Aşağıda oyunların Steam mağaza sayfalarına ulaşabilirsiniz. Oyunların Steam üzerinde aldığı puanlamaları da sizinle paylaşacağız.

Bu haftaki listeye tek aksiyon – macera oyunuyla başlıyoruz.

Pacify

Korku oyunu olarak da dikkat çeken Pacify, normal satış ücreti 10,50 TL’den yüzde 30 indirim alarak 7,35 TL’ye inmiş durumda. 22 Haziran’a civarindan bu tutardan oyuncularla buluşacak oyun, oyunculardan “çok olumlu” yorumlara sahip. Oyun, macera dolu tek perili hanede geçiyor. O evin içinde bulunanların korku dolu anlar yaşayacağı aşikar.

Doğaüstü olay Yardımcıları A.Ş. adli tek şirkette işe başlanan oyunda, iş gereği bu Haneye girmek gerekiyor. çok maaşlı ve tehlikesiz olduğu anlatilan işte yapılması koşul olan de perili evlerde çalışmak. Oyunda, Hanedeki korkutucu karaktere ait izleri bulmak gerekiyor. Oyun tek oynanabildiği benzeri üç kişiye civarindan da çoklu oyuncu modu da bulunuyor.

en iyi 20 Lira altı oyunlarsteamsteam 20 tlsteam indirim

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir