• Anasayfa
  • >
  • Teknoloji
  • >
  • Telefon ile sahte para testi yaptık! Microcase inceleme-detaylar haberde

Telefon ile sahte para testi yaptık! Microcase inceleme-detaylar haberde

  • Mayıs 16, 2021
  • 0

İncelemesini yaptığımız OPPO Find X3 Pro modelinin en dikkat çeken özelliği herhangi bir aparata ihtiyaç duymadan makro çekimler yapabilmesiydi. Akıllı telefonunuza OPPO Find X3 Pro modelinde olduğu gibi mikroskop özelliği kazandıracak ürün incelemesi ile karşınızdayız.

55 TL’ye telefonumuzu OPPO Find X3 Pro’ya çevirdik

ShiftDelete YouTube kanalında farklı içerikler ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda akıllı telefonunuza mikroskop özelliği kazandıran cihaz incelemesi ile karşınızdayız. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Microcase mandallı büyüteç satın almak için: https://bit.ly/3dWvDYI

ABS plastik kasa ile karşımıza çıkan cihaz, dayanıklı gövdeye sahip. Cihaz 4cm x 3,5cm boyutları ve 30g ağırlığı sayesinde kolay bir şekilde taşınabilir. Mikroskopta  beyaz LED ve UV LED yer alıyor.

Modelde yer alan UV LED sayesinde sahte para kontrolü yapmak mümkün hale geliyor. 60x yakınlaştırma özelliğiyle detaylı fotoğraf ve video çekimi konusunda oldukça başarılı olan cihaz, beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Ayrıca ayarlanabilir odak özelliği sayesinde telefonunuzu hareket ettirmeden herhangi bir objeyi netlemeniz mümkün.

Mücevher ve antika ürün incelemesinde, sahte para tespitinde ve yüzey dokusu görüntüleme konusunda iddialı olan cihaz, fiyatını fazlasıyla hak ediyor.

Paket içeriğinde saat pili olarak bilinen 3 adet LR1130 pil mevcut. Ayrıca kutu içerisinde yer alan taşıma kılıfı sayesinde taşıma anında cihazınızı koruyabilirsiniz.

akıllı telefonmikroskop

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir