• Anasayfa
  • >
  • Teknoloji
  • >
  • Türk mühendisten yerli ve milli sosyal mesajlaşma uygulaması

Türk mühendisten yerli ve milli sosyal mesajlaşma uygulaması

  • Ocak 17, 2021
  • 0

Elektrik Elektronik çok Mühendisi Nihat Cindioğlu’nun, dört arkadaşıyla birlikte dört sene evvel geliştirdiği Tamamiyle türk mali ve ulusal var olan yasamsal mesajlaşma uygulaması Kamapp, App Store, Play Store, Google Store benzeri akım ortamlardan yüklenebiliyor.

Son günlerde başka yasamsal mesajlaşma ağlarının aldığı saklılık politikası dolayısıyla Bir hayli insan bilgilerini garantiye almak amaciyla harekete geçti. Geliştirilen Kamapp programı, Watsapp’a ek olma yolunda ilerliyor. Vatandaşın bilgilerinin Tamamiyle güvende olduğunu ve Katiyen başka tek firmayla paylaşılmadığını belirten akım Elektronik çok Mühendisi Nihat Cindioğlu, her geçen vakit kendisi kendilerini geliştirdiklerini ve Tamamiyle türk mali ve ulusal olduklarının altını çizdi.

“Tek amacımız türk mali ve ulusal olmak”
Elektrik Elektronik çok Mühendisi Nihat Cindioğlu tek amaçlarının türk mali ve millilik olduğunu belirterek, “Kamapp Mesengeri, dört sene evvel dört arkadaşımla birlikte geliştirmeye çalıştık. tek amacımız türk mali ve ulusal olmak. Dışa bağımlılığın kesilmesi ve Data’ların Türkiye’de olması, dört senelik bu süreçte bu erken arkadaşlarımızla tekrar toplanıp tertemiz güncellemelerle kendimizi geliştirmeye ayni ritimde devam ediyoruz. Web tarafı hazırlandı, Android olarak ta işlemlerimiz hazır. Yalnızca minik küçük hatalarımız oluşmaktadır. Bunu vakit geçtikçe geliştirmeye çalışıyoruz” dedi.

“Diğer yasamsal mesajlaşma ağlarındaki bütün özellikler var”
Cindioğlu başka yasamsal mesajlaşma ağlarındaki özelliklerin çoğunun Kamapp’tada olduğunu ifade ederek, “Kamapp Mesenger yasamsal mesajlaşma uygulaması olup anlık ileti videolu görüşme, görüntülü müzakere veyahut ses gönderme, konum paylaşma benzeri bütün özellikler vardır” şeklinde konuştu.

“Bilgilerimiz Tamamiyle güvende olacak”
Gizli verilerin Tamamiyle güvende olacağının altını çizen Cindioğlu, “Bu kayıtların tamamı ülkemiz Cumhuriyeti’nde kayıt altına alınmaktadır. Kamapp Mesenger bizim türk mali yazılımımız olduğu amaciyla dışa bağımlılığımızı kesiyoruz. Buda başka insanların eline geçmemesi dahada güvende olmamızı sağlayacak. türk mali ve ulusal olmamız dışarıya bağlı olmamızın kanıtıdır. saklılık sözleşmesinde her şeyi ile emniyetli ve şifrelenmiştir. Tamamıyla Datalar Türkiye’de kaldığı amaciyla başka firmalarla paylaşılmamaktır. Güvenlik açığımız netlikle yoktur.

“100 bini geçtik”
Diğer yasamsal ağların aldığı gizliliği paylaşma kararı sonrası Kamapp uygulamasının 100 binlere ulaştığının altını çizen Cindioğlu, “Diğer mesajlaşma uygulamalarının saklı verileri paylaşma kararı sonrası bizim Kamapp indirme sayılarımız vakit geçtikçe artmaktadır. 100 bini geçmeye başladık” diye konuştu.

Lider yetiskin – Resul Yanbul

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir