• Anasayfa
  • >
  • Otomotiv
  • >
  • Türk şirketten otomotiv sektörü için akıllı bileklik!

Türk şirketten otomotiv sektörü için akıllı bileklik!

  • admin
  • Haziran 5, 2020
  • 0

Thread in Motion, tertemiz ürünü Skadi’yi piyasaya sundu. 8 değişik ülkeye dışsatım yapan firma bu kez otomobil sektörünü yakından ilgilendiren ürünüyle dikkat çekiyor. şirketin tertemiz ürünü var olan akıllı bileklik, Yalnızca pandemi değil, tertemiz normal döneminde de iş sıhhati ve güvenliğini tek üst noktaya taşıyacak nitelikleri içerisinde bulunduruyor. Çalışanlar arasında 1,5 metrelik mesafeyi devamlı tarayan akıllı bileklik sayesinde tertemiz normalle hayatlarımıza dönmeye hazırlandığımız bugünlerde yasamsal ara korunurken; ofis, atölye, servis benzeri dahada küçük çalışma alanlarından, plaza, fabrika benzeri çok dahada hatri sayilir büyüklükte topluluklara hitap edebilmeye hazır şekilde tasarlandı.

Akıllı bileklik müsterek çalışma alanlarında temassız giriş ve çıkışlara imkan sağlarken, sıkça karşılaştığımız iş makinelerinde mümkün çarpışmaları önlüyor ve aciliyetli vaziyetlerde toplanmayı kolaylaştırıyor.

Thread In Motion Kurucu Ortağı Kadir Demircioğlu

Thread in Motion’un CEO’su Kadir Demircioğlu, tek teknoloji start-up şirketi olarak kurdukları TIM’in tertemiz ürünü Skadi’yi 50 ülkeye ihraç etmek istediklerini belirtti. “1 ayda çeşitli büyüklükteki sektör, kuruluş ve şirketlerden 10 binin üzerinde sipariş alan tertemiz akıllı bilekliğimiz ile insan sıhhati korurken, dışsatım kanalları ile ülkemize katma kıymet sağlamayı hedefliyoruz. vaziyeti hazırda otomotiv, perakende ve lojistik sektörlerinden çok sayıda markayla işbirliğimiz var. Bu bileklik Yalnızca pandemi döneminde değil, hayat normale döndüğünde de iş güvenliği ve iş sıhhati ile alakalı katma kıymet sağlayacak tertemiz tek ürün. Unutmamalıyız ki tek bir müspet olay bütün süreçleri durdurur. Skadi ile kesintisiz ve emin tek harekât amaciyla biz hazırız. tek hedefimiz insan sağlığını savunmak ve insan sağlığını savunacak tertemiz çözümler üretmeye bütün gücümüzle ayni ritimde devam edeceğiz.” dedi.

harekât Teknoloji
nihayet güncelleme: 11:54 05.06.2020
önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir