Twitter’da yeni dönemin ayak sesleri!

  • admin
  • Haziran 11, 2020
  • 0

Twitter’ın geçen ay süresince hemide sohbetler ayni vakitte da sahte haberlerle alakalı yayınladığı güncellemelere şahit olduk. Mayıs ayından bu yana atılan tweetlere kimin cevap verebileceğini de belirleyebilir vaziyete geldik. Şimdi ise Twitter Reaksiyonlar özelliği için art sayım başladı. Twitter tertemiz özelliği ile etkileşimi artıracak.

Twitter Reaksiyonlar özelliği geliyor

Teknoloji dünyasında sızıntılarıyla adından laf ettiren isimler var. Bunların başında Jane Manchun Wong da yer alıyor. Wong’un nihayet yaptığı paylaşıma göre, Twitter Reaksiyonları yolda. Paylaşımda reaksiyonların nasıl göründüğü de paylaşıldı.

Twitter Reaksiyonları

Bu sızıntıya göre, artık kullanıcılar tek tweete cevap saglamak adina Yalnızca reaksiyon gösterebilecek. elbette bu özelliği dahada evvel Facebook ve Instagram Hikayeler bölümünde görmüştük.

Yeni özellik, Twitter’ın kullanımını kolaylaştırmayı ve başka yasamsal platformlardan gelen kullanıcılar amaciyla dahada kullanışlı vaziyete getirmeyi amaçlıyor. İlerleyen vakitte bu amaç doğrultusunda başka nitelikleri de göreceğimizi söyleyebiliriz.

Twitter ile birlikte başka yasamsal medya platformları da kullanıcıların hemide kullanımını kolaylaştıracak ayni vakitte da uygulamada vakit geçirme süresini artıracak güncellemeler yayınlamaya ayni ritimde devam edecek.

Siz Twitter Reaksiyonlar özelliği ile alakalı ne düşünüyorsunuz? Bu kalite Twitter kullanımızı kolaylaştırır mı? Yorumlarınızı bekliyoruz…

twittertwitter özelliğitwitter reaksiyonlarTwitter’ın tertemiz özelliği

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir