Twitter’dan tweet düzenleme için imalı açıklama

  • admin
  • Temmuz 4, 2020
  • 0

En çok kullanılan sosyal medya platformlarından olan Twitter, tweet düzenleme için dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Kullanıcıların uzun zamandır beklediği özellik için sosyal medya platformu, bir şart ortaya koydu.

Ancak bu şart sıradan paylaşımında bir mesaj bulunmuyor. Sosyal medya platformu bu paylaşımıyla birlikte sosyal bir konuya dikkat çekmek istedi. Yapılan paylaşım da 2 milyondan fazla beğeni aldı.

Tweet düzenleme için ilginç paylaşım

Günümüzde yoğun kullanıcısı bulunan Twitter, kullanıcıların en çok istediği bir özellikle birlikte, sosyal bir mesaj verdi. Son ayların gündemini oluşturan corona virüs salgınına dikkat çeken paylaşımda, kullanıcıların düzenleme özelliği alabilmesi için bir şart koşuldu.

Twitter’in kendi hesabından yapılan düzenleme açıklamasında, “Herkes maske taktığında tweet düzenleme butonuna sahip olabilirsiniz.” dedi. Böylelikle Twitter de maske takma çağrısı yapan sosyal medya platformları arasında yerini aldı.

Bu gönderinin paylaşılmasının ardından, tweet 626 bin RT ve 2,2 milyon beğeni aldı. Salgın riskinin sürmesine rağmen maske ve sosyal mesafe kurallarına uymayan kişiler için bu tür paylaşımlar yapılmaya devam ediliyor.

Öte yandan Twitter’ın sosyal mesajını, uzun zamandır eksik olarak görülen bir özellikle birlikte paylaşılması da dikkat çekti. Sosyal medya platformu kullanıcıların dikkatini çekebilmek için böyle bir paylaşım yaptı.

tweet düzenlemetwittertwitter düzenlemetwitter maske paylaşımıTwitter tweet düzenleme

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir