• Anasayfa
  • >
  • Oyun
  • >
  • Ubisoft, beklenen oyunları tanıttı! Heyecan dorukta

Ubisoft, beklenen oyunları tanıttı! Heyecan dorukta

  • admin
  • Temmuz 13, 2020
  • 0

Uzun tek müddettir beklenen Ubisoft Forward etkinliği oyun dünyasına damgasını vurdu. COVID-19 salgını sebebinden web üzerinden yayımlanan etkinlikte dört hatri sayilir büyüklükte oyun tanıtıldı. Bu etkinliğe hangi oyunlar konuk oldu?

Ubisoft Forward etkinliği gündemde

Fransız video oyun geliştiricisi tarafından düzen eden bu organizasyonda Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs: Legion, Hyper Scape ve Far Cry 6 yer aldı. Bu oyunlar amaciyla tanıtım videoları paylaşıldı.

Far Cry 6, Yara adli tek adada geçecek. Breaking Bad ve Better Call Saul tarafından yayımlanan bölümler ile meşhur var olan Giancarlo Esposito, bu yapımın baş perişan karakteri olacak. Bilinen Far Cry serisi perişan karakterlere odaklanıyor.

Ubisoft Forward etkinliği

18 Şubat 2021 tarihinde piyasaya sürülecek var olan bu oyun; PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox One, PC ve Google Stadia platformları amaciyla geliştiriliyor. Bunun dışında Assassin’s Creed Valhalla amaciyla de beklenen havadis geldi.

Bilindiği üzere tertemiz Assassin’s Creed oyununda İskandinavya teması işlenecek. Geçtiğimiz nisan ayında karşımıza çıkan bu oyun, 17 Kasım 2020 tarihinde Xbox One, PlayStation 4, PC ve Google Stadia platformları amaciyla raflardaki yerini alacak.

Ubisoft Forward

Buna ekstradan Battle Royale oyunlarının revaçta olduğunu iyi bilen Ubisoft, Hyper Scape adli tertemiz oyununu da tanıttı. Bu yapımın Daha geliştirilme sürecinde olduğunu ve bu sürece herkesin katılabileceğini belirtelim.

Son olarak Watch Dogs Legion’dan laf eden Ubisoft, bu yapımın 29 Ekim 2020 tarihinde satışa sunulacağını açıkladı. Fransız şirket; bu oyunu PlayStation 4, Xbox One, PC ve Google Stadia platformları amaciyla geliştiriyor.

Watch Dogs Legion’ın hikayesi Londra’da geçiyor. Ayrı olarak bu oyunda rastgele tek karakteri oynanabilir tek karakter hâline getirebiliyorsunuz. Sizi tanıtım videoları ile baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler.

Sizin en çok beklediğiniz oyun hangisi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Assassin’s Creed: ValhallaAssassin’s Creed: Valhalla çıkış tarihiFar Cry 6Far Cry 6 çıkış tarihiUbisoft ForwardUbisoft Forward Assassin’s Creed ValhallaUbisoft Forward etkinliğiUbisoft Forward etkinliği oyunlarUbisoft Forward etkinliğinde hangi oyunlar tanıtıldıUbisoft Forward Far Cry 6Ubisoft Forward Hyper ScapeUbisoft Forward Watch Dogs Legionwatch dogs legion

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir