Ücretsiz Android oyun tavsiyeleri – Bağımsız oyun

  • Kasım 20, 2020
  • 0

Ücretsiz Android oyun tavsiyelerine onuncu hafta da ayni ritimde devam ediyoruz. Mobil oyun dünyasında her vakit tertemiz tek oyun, tertemiz tek macera ile karşı karşıya kalıyoruz. özellikle birbirine eş oyunlardan sıkılanlar amaciyla onuncu hafta bağımsız oyun tavsiyelerini tek araya getirdik.

Eğlenceli ve enteresan 5 fiyatsız Android oyun tavsiyesi

Bağımsız oyunlar, mobil oyun platformlarının en yaratıcı ve orjinal oyunlarını içinde barındırıyor. Bu oyunlar isimi üzerinde dahada minik ölçekli, bağımsız firmalar tarafından geliştiriliyor. Monument Valley, Alto Odyssey, Limbo benzeri çok mühim ödüllü oyunlar bağımsız oyun olarak karşımıza çıkmıştı.

Google Play platformunda da bağımsız oyunlar mühim tek yere sahip. Her ne civarindan Google Play üzerinde bu oyunlar amaciyla ayrı tek alan olmasa da, Editörün seçtikleri arasında mühim bağımsız oyun tavsiyeleri bulmak mümkün.

Sizler amaciyla bu engin bağımsız oyun okyanusundan beş enteresan ve eğlenceli oyunu tek araya getirdik.

Seashine – 4.6

Seashine isimli bu ücretsiz Android oyun, tam manasıyla tek bulgu oyunu. sade arayüzü, sade tasarımı ve umman sesinin verdiği huzur, oyuna dahada da bağlanmanıza neden oluyor.

Küçük tek denizanası olarak başladığınız bağımsız mobil oyun, parmağınızla bu minik canlıyı devinim ettirmenizle ilerliyor. umman içinde bulunan mağaralarda başlayan yolculukta denizanası amaciyla devamlı enerji toplamanız gerekiyor.

bağımsız oyunlar, android oyunlar, fiyatsız android oyun, mobil oyunlar

Bunun içinde parlak ve sizden hızla kaçan noktaları topluyorsunuz. Burada yukarıda bulunan enerji barının boşalmamasına dikkat faktörüz gerekiyor. Başka bir deyişle öyle oyunun atmosferine dalıp, minik denizanasını nefessiz bırakmayın.

Oyunun başında, sizi yönlendiren adımlarla karşılaşacaksınız. Bu tam manasıyla tek tutorial sayılmaz. Zira denizanasını devinim ettirdiğiniz anda oyun başlıyor. Seashine Yalnızca size nelere dikkat faktörüz ile alakalı evvel uyarıları yapıyor.

Bir süre ardindan karşınıza çıkan yıldızları toplayarak bonus nokta toplamanız da mümkün. tekrar oyunun ilerleyen bölümlerinde, saklı dehlizlerde gizlenen balıkları keşfetmeye başlıyorsunuz.

Burada dikkat faktörüz koşul olan ise peşinizi hiç bırakmayan avcı balıklar.  tek anda karanlıkta beliren bu düşmanlara karşı acele devinim edip kaçmalısınız. Keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak Seashine oyununu buradan indirebilirsiniz.

Android oyunandroid oyun tavsiyeleriücretsiz android oyunbağımsız android oyunbağımsız oyunbağımsız oyunlarmobil oyun

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir