Ücretsiz Android oyun tavsiyeleri – Çevrimdışı

  • Kasım 9, 2020
  • 0

Ücretsiz Android oyun dünyası gün geçtikçe büyümeye ve dev bir okyanusa dönüşmeye devam ediyor. Bu engin okyanusta kaybolmamanız için her hafta 5 ücretsiz Android oyun incelemesiyle karşınıza çıkacağız. Bu hafta çevrimdışı Android oyun tavsiyeleri ile karşınızdayız.

Haftanın ücretsiz Android oyun tavsiyeleri: Çevrimdışı oyunlar

Bugün arkadaşlarınızla beraber takım kurup mücadele ettiğiniz çevrimiçi mobil oyunlar çok revaçta.

Buna karşın internetiniz olmadığında oynayabileceğiniz, tek başına zaman geçirebildiğiniz çevrimdışı mobil oyunlar hala sektörde önemli bir yere sahip.

Dunkers

Dunkers, zaman geçirecek güzel bir çevrimdışı basketbol oyunu oynamak isteyenler için tavsiye edebileceğimiz bir oyun.

Oyunda ilk başladığınızda kariyer ve arcade olmak üzere iki oyun modu bizi karşılıyor. Kariyer modunda toplam 5 başlangıç karakteri var ve bunlardan birini seçmeniz gerekiyor. Aslında bu mini lig sekiz kişilik ve bunlardan ilk üç karakter en başta açılmıyor.

Oyunda belli başarılar kazandığınız da tüm karakterleri açmanız mümkün. Bu karakterler arasında yetenek ya da kontrol farklılığı yok.

Ancak bu 8 kişilik mini ligin üst sıralarında yer alan karakterler, oyunun mantığını kavrayana kadar oyuncuları çok zorluyor.

ücretsiz android oyun, android oyun, çevrimdışı oyun

Oyunda zıplamanızı ve ileri gitmenizi sağlayan ve geriye doğru gitmenizi sağlayan iki kontrol tuşu bulunuyor. Maçları kazanmak için iyi bir kombinasyon yapmanız lazım. Kariyer modunda her maç için üç basket atmanız ve tur atlamanız gerekiyor.

Toplamda 10 maç süren turnuva da, kaybetseniz bile, zirvede yer alan maymun karakterini son maçta yenip şampiyon olabiliyorsunuz.

Arcade oyun modunda ise yapmanız gereken, basket yemeden en uzun seriyi tamamlayabilmek. Oyun içinde trambolin, takım arkadaşı gibi farklı sürprizlerle maçlar daha zorlu hale geliyor.

İlk başlarda alışması biraz zor olan çevrimdışı oyun, sonrasında elinizden bırakamayacağınız bir hale geliyor. Ücretsiz Android oyunu buradan indirebilirsiniz.

Dream League Soccer

Dream League Soccer, uzun yıllardır mobil futbol oyunu oynamak isteyen kullanıcıların en sevdiği oyunların başında geliyor. Bu konuda oyunun en büyük rakibi olan FIFA, oynanış açısından oyun içi harcamalara odaklandığı için çoğu kullanıcıyı sıkıyor.

PES’in ise ücretli olması Dream League Soccer oyununu alanında rakipsiz kılmış durumda.

Hem çevrimdışı hem de online oynanabilen futbol oyunu, ne yazık ki hem 2020 hem de 2021 versiyonlarıyla oyuncuları hayal kırıklığına uğrattı. Bu yüzden diğer versiyonlarını indirip hayal kırıklığına uğamamanızı tavsiye ediyoruz.

ücretsiz android oyun, android oyun, çevrimdışı oyun

Dream League Soccer, ekran üzerinde yer alan ABC tuşları ve futbolculara yön vermenizi sağlayan bir sanal joystick tuşuyla karşımıza çıkıyor.

A tuşu top sizde olduğunda şut çekmeye yarıyor, B tuşu ile pas atabiliyor, C tuşu ile ise ara pas atabiliyorsunuz.

Ancak ara pas atarken diğer oyuncuları iyi kontrol etmelisiniz. Genelde üst seviye takımlarla maç yaparken, ara paslarınız defans tarafından kesilebiliyor.

Oyunda kazanmanın en iyi formülü ise B tuşu ile kısa paslar yapıp, hızlıca pozisyan yaratmaktan geçiyor. Özellikle maçlardan kazandığınız coinlerle iyi bir kaleci ve forvet alırsanız, iki üç sezon takımınızı ayakta tutabiliyor.

Ancak coinleri savruk kullanmamanı gerekiyor. Her sezon sonunda oyun sizden, stadyumu büyütmenizi istiyor. Eğer yükseleceğiniz ligin stad büyüklüğüne ulaşamazsanız aynı ligi yeniden oynamak zorunda kalıyorsunuz.

Çevrimdışı oyun, her maçta size coin veriyor demiştik. Eğer ceçrimiçi olarak oyunu oynarsanız her maç sonrası reklam videosu izleyerek coin kazanmanız da mümkün.

Dream League Soccer daha önce oyunculara, video izleyerek coin izleme imkanı da sunuyordu. Ancak ne yazık ki bu özellik ortadan kalktı.

Eğer isterseniz oyun içi harcama ile de coin alabilmeniz mümkün. Bu arada oyuncuları dinlendirmek ve sakatlıktan kurtarmak için de coin harcaması yapmanız gerekiyor. Oyunu buradan indirebilirsiniz.

Android oyunçevrimdışı android oyunçevrimdışı oyunücretsiz android oyunücretsiz oyunmobil oyun

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir