Ücretsiz Android oyun tavsiyeleri: Yarış oyunları

  • Aralık 7, 2020
  • 0

Ücretsiz Android oyun tavsiyeleri dosyamızda bu hafta Android yarış oyunları ile karşınızdayız. Hepimizin bildiği ve oynadığı Real Racing, Asphalt ve NFS gibi oyun serilerine alternatif olabilecek yarış oyunlarını sizler için bir araya getirdik.

Haftanın ücretsiz Android oyun tavsiyeleri: Yarış oyunları

Android dünyası çok fazla alternatif oyuna ulaşmamızı sağlasa da, bu oyunlar arasında seçim yapmak oldukça zor. Sizler için hazırladığımız, Android oyun tavsiyeleri dosyasında bu hafta yarış oyunları ile karşınızdayız. İşte birbirnden ilginç 5 Android oyun tavsiyesi:

Sınırlarını zorlamak isteyenler için: JDM Racing – 4.3

Need For Speed serisini bilmeyenimiz yoktur. İşte JDM Racing, tam da bu özlemi giderecek oynanış özellikleriyle karşımıza çıkıyor. Japon arabalarının yarıştığı bu ilginç oyunda, birbirinden zorlu rallileri kazanmak için tekrar tekrar yarışmak zorunda kalıyorsunuz. Hem de daha oyunun ilk başından itibaren, JDM Racing sınırlarınızı zorluyor.

Ücretsiz Android oyun JDM Racing‘te  ilk olarak arabanızı seçmekle işe başlıyorsunuz. Henüz oyunun başında sadece bir araba seçme imkanınız var. Tabii ki ralli olarak yine sadece ilk ralli açılmış durumda.

Oyun, NFS Most Wanted’ı andıran zorlu haritalarla karşımıza çıkıyor. Zorlu virajları almak ve rakiplerinizi geride bırakmak için doğru zamanda fren ve gaz kesme yapmanız gerekiyor.

android oyun, ücretsiz android oyun, android oyun tavsiyeleri, yarış oyunları

Yani diğer yarış oyunlarından alıştığınız gibi otomatik fren sistemi bu oyunda bulunmuyor. Hem dönmeye hem fren yapmaya hem de yol tutuşunu sağlamaya çalışıyorsunuz. Bu arada oyunda el freni seçeneği de bulunuyor. Ancak el freni kullanmak normal frenden daha zor.

Eğer bir şekilde el frenine alışır ve arabanızı da bu yönde geliştirirseniz, virajları almak daha kolay hale geliyor. Ancak dediğimiz gibi, JDM Racing tam anlamıyla oyuncunun sınırlarını zorlayan, tam anlamıyla eski tip bir yarış oyunu.

Bu arada ücretsiz Android oyun JDM Racing yapay zekası da oldukça zorlayıcı. Rakipleriniz sürekli ensenizde ve size soluk aldırmıyor. Oyunun ilerleyen bölümlerinde, yarışları bitirmek daha da zor hale geliyor.

Tabii ki bunun için yarışlardan kazandığınız puanlarla geliştirmeler yapmak ya da yeni açılan araçları kullanmanız da mümkün. Doğrusu hem zorlu hem de hoş vakit geçirebileceğiniz oyunu buradan indirebilirsiniz.

Android oyunandroid oyun tavsiyeleriandroid yarış oyunlarıücretsiz android oyunücretsiz oyunmobil oyunyarış oyunu

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir