Uygun fiyatlı Apple Watch SE tasarımı ve bildiklerimiz

  • Eylül 13, 2020
  • 0

Uygun fiyatlı olduğu aktarılan Apple Watch SE için vakit sayılıyor. 15 Eylül’deki etkinliği amaciyla tanıtılacağı alana çıkan bu akıllı saat amaciyla tasarım detayları da alana çıktı. dahada doğrusu, dijital çizimleri Twitter üzerinden tek hesap tarafından paylaşıldı. Peki bu saat ile alakalı neler biliyoruz? Gelin Apple Watch SE tasarımı ve ile alakalı bildiklerimize tek bakalım:

Uygun fiyatlı Apple Watch SE tasarımı ile alakalı alana çıkanlar ve bildiklerimiz

Apple Watch şu vakit amaciyla en çok seçenek edilen akıllı saatlerden olsa da ücret etiketi hasebiyle her kullanıcıya erişemiyordu. Apple ekosistemine girmek istek eden ve Bir takım özelliklerden feragat edecekler amaciyla geliştirilen SE takısına sahip olacak tertemiz Apple Watch, tasarımsal olarak Apple Watch Series dört ile benzerlikler taşıyacak. Saatte GPS olacak ama Series 5 ile bünyesine gelen Always on Display Başka bir deyişle ekranın devamlı açık kalabilmesi özelliği yer almayacak.

Yukarıda da görüldüğü benzeri saatin tasarımı çizimlerle alana çıkmış oluyor. kati veriler amaciyla 15 Eylül’ü beklememiz gerekmektedir ama Bir hayli kişi amaciyla bu saat amaciyla oldukça heyecanlı.

Akıllı saat amaciyla paylaşımlar yapan Jon Prosser, ahenk gösteren fiyatlı olması beklenen tertemiz modelin Apple Watch olarak adlandırılabileceğini, beklediğimiz tertemiz kuşak modelin ise Apple Watch Pro olarak adlandırılabileceğini öne sürüyor. 199 dolar benzeri tek ücrete sahip olacağı olasılık edilen bu akıllı saat Sahiden de dikkat çekecek benzeri duruyor.

Bu noktada Apple’ın Watch Series üç ile hedeflediği kitle aslında bu tertemiz modele kayacak benzeri duruyor. çünkü hemide ahenk gösteren fiyatla sürülecek ayni vakitte da güncellenmiş özellikler ve tasarım yer alacak. Watch SE’nin suya karşı dayanaklılığın yanında Türkiye’de kullanılmasa da Apple Pay’e sahip olması bekleniyor ve yerleşik tek App Store’u içereceği söyleniyor. Bunun yanında kadınların severek kullandığı adet döngüsü takibi sunması da bekleniyor.

apple 15 eylül etkinliği Apple Watch SEapple watch seApple Watch SE ile alakalı bildiklerimizApple Watch SE nasıl olacakApple Watch SE tasarımı

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir