Uygun fiyatlı Samsung Galaxy A32 5G ortaya çıktı!

  • Kasım 27, 2020
  • 0

Bir süre evvel gündemde, Samsung’un ahenk gösteren fiyatlı 5G akıllı telefon olması beklenen Galaxy A32 üzerinde durduğu bilgisi alana çıkmıştı. Şimdi ise, yasamsal medyada bu akıllı telefon ile alakalı tertemiz Detaylar görünmeye başlandı. Bu sefer de uygun fiyatlı Samsung Galaxy A32 5G alana çıktı!

Uygun fiyatlı Samsung Galaxy A32 5G 

Twitter’da @Sudhanshu1414 kullanıcı isimli meşhur sızıntı uzmanı tarafından Galaxy A32 5G akıllı telefonunun paylaştığı görüntülerine bakıldığında, aygıt tanıtımı yaklaşmakta var olan amiral gemisi Galaxy S21‘in sızıntılarını belli tek süre hatırladan en modern tasarımı alması bekleniyor.

Samsung Galaxy A32 5G

Samsung Galaxy A32 akıllı telefonunda parmak izi tarayıcısı yan tarafta yer alacak. Ön kamera ise; cihazın ön tarafındaki damla çentik ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Bu arada, taraf tarafta bulunan parmak izi tarayıcının kullanılması, tertemiz cihazlarda geneli amaciyla artı olacak bir IPS ekranının kullanımına da işaret edebilir. Ses tuşları akıllı telefonun sağ tarafında bulunmaktadır. Cihazın asagi tarafına bakacak olursak tek hoparlör ve USB-C bağlantı noktası olduğu göze çarpıyor.

Samsung Galaxy A32 5G

Ne yazık ki Samsung Galaxy A32’nin nitelikleri ile alakalı başka ayrıntılı tek bilgi yok. ama cihazın asgari 4 GB RAM ve büyük tek batarya ile kullanıcılarının karşısına çıkarması muhtemeldir. Samsung bunu uygun fiyatlı cihazlar segmentinde seviyor. Akıllı telefon 2021’in başlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

A32 5Ggalaxyortaya çıktısamsunguygun fiyatlı

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir