WhatsApp ile para gönderme dönemi başladı

  • admin
  • Haziran 15, 2020
  • 0

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulamalarından tek tanesi var olan WhatsApp kazanç gönderme özelliği ile tek müddettir gündemdeydi. Yapılan resmi duyuruyla birlikte platforma kazanç transferi özelliği uygulamaya tek ülkede kullanıma sunuldu.

Özellik evvel etapta Brezilya’daki kullanıcılar amaciyla kullanılabilir olacak, derhal peşinden ağır ağır bütün ülkelerde kullanıma sunulacak. Bu özelliği Beta aşamasında değişik ülkelerde görmüştük ama görünüşe göre şirket çalışmalarını hızlandırmak istiyor.

WhatsApp kazanç gönderme özelliği dahada çok ülkeye gelecek

Platform paylaştığı blog yazısı ile kazanç gönderme özelliğinin Brezilya’daki kullanıcılara sunulduğunu açıkladı. alanda minik işletmelerin dijital tediye servisleri arayışında olması, bu özelliğin denenmesi amaciyla iyi tek imkan oluşturuyor.

whatsapp kazanç gönderme

Bu kalite amaciyla sitede oluşturulan sayfaya göre WhatsApp sizden hiçbir komisyon tahsil etmeyecek. Facebook pay ve Cielo ile çalışan tediye sistemi minik işletmelerin dışında kullanıcılar arasında kazanç göndermeyi de kolaylaştıracak. İşletmeler amaciyla WhatsApp Business uygulaması ile restoran veyahut market benzeri yerlerden sipariş saglamak dahada basit vaziyete gelecek.

Tamamen emniyetli tek ortamda gerçekleştirileceği söylenen WhatsApp para gönderme sisteminde tediye uygulamak amaciyla dahada evvel kaydettiğiniz kredi veyahut banka kartları kullanabileceksiniz. Çoğu tediye servisinde gördüğümüz biyometrik doğrulama WhatsApp’ta da bulunacak.

whatsapp kazanç gönderme özelliği

Apple pay ve iMessage uygulamasının birlikte çalışarak kazanç transferi yapabildiğini görmüştük, ama bu kalite AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ hudutları dışına Bir hayli çıkamadı. İnsanlar hanelerinde önlem altındayken tertemiz hayat düzeni ile online tediye sistemleri dahada hatri sayilir büyüklükte alaka görüyor. ağır ağır yaygınlaşması beklenen özelliğin ülkemize ne vakit geleceği ise heyecan konusu.

facebook kazanç göndermefacebook paymark zuckerbergmesaj ile kazanç göndermepara göndermepaypalwhatsapp

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir