Xiaomi Mi Band 5 özellikleri ve fiyatı

  • admin
  • Haziran 12, 2020
  • 0

Xiaomi kullanıcıları tarafından merakla beklenen yeni akıllı saat Mi Band 5 tanıtıldı. Bu zamana kadar sayısız sızıntıyla kafaları karışan kullanıcıların, yeni Xiaomi akıllı saati için meraklı bekleyişi sona erdi. İşte Mi Band 5 özellikleri ve fiyatı!

Xiaomi Mi Band 5 özellikleri

Xiaomi Mi Band 5 büyük sızıntıların ardından resmi olarak karşımıza çıktı. Model, tasarımsal olarak hemen hemen Mi Band 4 ile aynı görünüyor. Farklı gövde ve kayış renkleriyle satışa çıkacak akıllı bileklik, arkasındaki Apple Watch benzeri özel manyetik giriş sayesinde kayışı çıkarmaya gerek olmadan şarj edilebiliyor.

xiaomi mi band 5 özellikleri ve fiyatı

Mi Band 5, önceki modeline kıyasla yüzde 20’lik bir artışla, 1.2 inç renkli AMOLED ekran ile beraber geliyor. Ekranı büyüyen akıllı bilekliğin sistemi içerisinde yüzden fazla saat arayüzü bulunuyor.

Bluetooth 5.0 bağlantı özelliği bulunan akıllı bileklik, 30 dakika süreyle 50 metreye kadar suya dayanıklı kalabiliyor.

xiaomi mi band 5 fiyatı

Özel modeli NFC desteğiyle gelen bileklik, 11 farklı profesyonel spor moduna sahip ve kadın sağlığı için de özel modlar taşıyor. Bağlandığı telefon kamerası için deklanşör görevi görebiliyor. Sağlık özellikleri tarafında ise gelişmiş sensörleriyle kan oksijen doygunluğu (SpO2) ölçüm desteği ve nabız ölçümü sunan akıllı bileklik Mi Band 5, uyku takibi de yapabiliyor. Kullanıma bağlı olarak 2 haftaya yakın pil ömrü bulunan model, genel olarak fiyatına oranla beklentileri karşılıyor.

Mi Band 5 fiyatı

Xiaomi Mi Band 5 fiyatı 27 dolar olarak belirlenmiş durumda. Ancak, NFC destekli versiyonda fiyat 32 dolara çıkıyor. Xiaomi’nin resmi Twitter hesabından paylaştığına göre, Mi Band 5, Mi Smart Band 5 ismiyle Temmuz ayında globalde satışa çıkacak.

Mi Band 5mi band 5 özelliklerimi band 5 fiyatıMi Band 5 NFCnfcXiaomi Mi Band 5

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir