Xiaomi’nin sızdırılan telefonu şaşırttı: 18 GB RAM!

  • admin
  • Mayıs 3, 2020
  • 0

Son günlerde meşhur iş dergisi Forbes’un veri sızdırma iddiaları ile ugras eden Xiaomi amaciyla tek sızıntı haberi dahada geldi. “Ryhmie” adli tek kullanıcı tarafından sızdırılan Xiaomi Otix Phone Pro özellikleri enteresan görünüyor.

Xiaomi Otix Phone Pro nitelikleri amaciyla doğrulama bekleniyor

Mi Note 10 Lite modeli ile akıllı telefon piyasasında tertemiz tek sayfa açan Çinli şirket, kullanıcılarının verilerini başkalarına verdiği iddialarını reddediyor. nihayet vakitlerde çeşitli söylentiler ile meşgul var olan Xiaomi’nin tertemiz modeli piyasayı sarsabilir.

Otix Phone Pro ile alakalı yaydığı söylemler ile gündeme gelen “Rhymie”, tertemiz model ile alakalı Bir hayli çok bilgi vermedi. Rusya’nın Moskova şehrinde bulunan tek Xiaomi ofisinde çalıştığını söyleyen bu kullanıcı, iddialarının arkasında duruyor.

“Rhymie”, Otix Phone Pro modelinin hatali ayıklama aşamasında olduğunu belirtti. Ayrıca, bu modelde dahada evvel hiç görülmemiş olan tek kullanıcı arayüzünün kullanıldığını da ifade etti.

Xiaomi Otix Phone Pro özellikleri

Bu arayüzde Android tabanlı MIUI işletim sisteminden dahada çok özelleştirme seçeneğinin bulunduğunu belirten kullanıcı, tertemiz modelin gücünü Snapdragon 865 işlemciden alacağını söyledi. Peki Snapdragon 865’in yapısı nasıl?

Üçlü çekirdek kümesine ev sahipliği yapan Snapdragon 865’te toplaminda 8 adet çekirdek bulunuyor. Kendisinin en hızlı Kryo 585 çekirdeği 2.84 GHz hızında çalıştırılıyor. Gücünü Cortex A77’den alan bu çekirdeğe başka Kryo 585 çekirdekleri muavin oluyor (3 adet).

Bu çekirdekler 2.4 GHz hızında çalışıyor. Bunun dışında düşük güç tüketimine odaklanan Kryo 585 çekirdekleri ise (4 adet) ARM Cortex A55 yapısını kullanıyor ve 1.8 GHz hızında çalışıyor.

Xiaomi Otix Phone Pro

İddia sahibi, tertemiz modelde 18 GB RAM kullanılacağını öne sürdü. Ancak, Snapdragon 865’in 16 GB RAM desteği sunduğu biliniyor. Bu da iddiaları çelişkili vaziyete getiriyor. Daha bu mevzu amaciyla tek İzah yapmayan Xiaomi, şimdilik Suskun kalacak benzeri duruyor.

Xiaomi Otix Phone Pro’nun görsel ile alakalı 1440p çözünürlük sunacağını belirten kullanıcı, ekran yapısının AMOLED olacağını ve bu yapının DC Dimming özelliği ile destekleneceğini aktardı. Peki başka veriler var mı?

“Ryhmie”, ekranın parlaklık seviyesi kısıldığı vakit alana çıkan dalgalanmaları ve titremeleri ortadan kaldıran DC Dimming iddiası ile birlikte sözlerine nihayet noktayı koydu. çünkü kendisi şu vakit amaciyla bu model yerine dahada çok bilgi veremeyeceğini bildirdi.

Xiaomi Otix Phone Pro görseli alana çıktı

Teknoloji gündemine damgasını vuracak benzeri görünen tertemiz modelin muhtemel görseli alana çıktı. “Itsyuni” adli tek kullanıcı, yayımladığı tek resim ile Otix Phone Pro’nun kendisine ulaştığını ifade etti.

Bu kullanıcı tarafından çekilen görsel ne yazık ki net ve kaliteli değil. Otix Phone Pro’nun bulunduğu argüman edilen görsel tek göz attığımızda cihazın ekranında “Otix Account” yazısını görüyoruz.

Xiaomi Otix Phone Pro görseli

Farklı tek tasarıma ev sahipliği bu model, eğer bu görsel doğru ise, akıllı telefon pazarına renk katabilir. Sizin bu mevzu hakkındaki düşünceleriniz neler?

Xiaomi Otix Phone ProXiaomi Otix Phone Pro özellikleriXiaomi Otix Phone Pro görüntüsüXiaomi Otix Phone Pro görseliXiaomi Otix Phone Pro işlemcisiXiaomi Otix Phone Pro işlemcisi neXiaomi Otix Phone Pro kaç GB RAMXiaomi Otix Phone Pro kaç GB RAM kullanıyorXiaomi Otix Phone Pro teknik özellikleri

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir