Yazılım hakkında en fazla merak edilen sorular (Video)

  • Eylül 20, 2020
  • 0

Yazılım ile alakalı her sektör bugünü itinali olarak video muhtevası üretmeye ayni ritimde devam ediyoruz. Pazar bugünü yayınladığımız video klipler ile yazılım ile alakalı dahada çok insanın bilinçlenmesini sağlıyoruz. 10 haftadır itinali olarak ürettiğimiz içeriklerin bu bölümünde, yazılım ile alakalı en çok heyecan edilen sorular neler konuştuk. Yazılıma nereden başlanır, yazılım dilleri benzeri Bir hayli konuyu bu videoda açıkladık.

Yazılım ile alakalı heyecan edilen sorular

ShiftDelete.Net olarak farklı video içerikleri ile karşınıza çıkmaya ayni ritimde devam ediyoruz. Bu videomuzda, yazılım ile alakalı en çok heyecan ettiğiniz sualleri sormanız amaciyla attığımız post üzerinden gelen suallere cevap veriyoruz. Bize gelen sualleri Cevaplarken oldukça çok huzur aldığımızı belirterek sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Yazılım ile alakalı en çok heyecan edilen sorular

Yaklaşık 10 haftadır yazılım ile alakalı içerikler üretiyoruz ve insanların heyecan ettiği sualler artmışken tertemiz tek video ile karşınıza çıkmak istedik. Instagram hesabımız üzerinden tek post paylaşımında bulunduk ve bu postun altına heyecan ettiğiniz sualleri sormanızı istedik. Gelen yüzlerce Sual arasından, çoklukla insanların heyecan ettiği sualleri cevaplamaya çalıştık. Ayhan buyruğa Korucu ile beraber bizlere gelen sualleri cevapladık videomuzu izledikten ardindan YouTube yorumlarında merak ettiğiniz sualleri tekrar sorabilirsiniz.

Videomuzu izledikten ardindan YouTube kanalımıza abone olmayı ve videomuzu beğenmeyi unutmayın. Şimdiden iyi seyirler!

nasıl yazılımcı olunuruygulama ile kazanç kazanmakyazılım öğrenmeyazılım ile alakalı heyecan edilenyazılım ile nasıl kazanç kazanılıryazılım ile kazanç kazanmakyazılım mühendisliğiyazılım mühendisliği maaşlarıyazılım mühendisliği mi pc mühendisliği miyazılım mühendisliği okumakyazılım nasıl yapılıryazılımda hangi dil

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir