Yeni Galaxy Watch 3 çalışır halde görüntülendi

  • admin
  • Haziran 22, 2020
  • 0

Samsung’un bu sene duyurması beklenen yeni Galaxy Watch 3 akıllı saat modeli ile alakalı sızıntılar gündeme gelmeye ayni ritimde devam ediyor. Kısa tek vakit evvel de tertemiz saatin çalışır halini gösteren resimleri sızdırıldı. böylelikle tasarım konusundaki beklentiler de dahada somut tek vaziyete gelmeye başlamış oldu.

Yeni Galaxy Watch üç nitelikleri netleşiyor

İlk olarak belirtmek gerekirse Samsung’un tertemiz akıllı saat modeli, iki değişik boyut ile satışa sunulacak benzeri görünüyor. Bunlardan biri 41 milimetre modeli, tek ötekisi de 45 milimetre modeli olacak. tertemiz gelen sızıntılardaki model de bu kez çalışır halde.

Yeni Galaxy Watch 3

Görüntülerden anlaşıldığı kadarı ile yeni Samsung akıllı saat modelinin sağ tarafında iki adet fiziki buton yer alıyor. dahada evvelki sızıntılarda, ekran çerçevesinin de fiziki olarak çevrilebileceği ifade ediliyordu.

Samsung iPhone 12 imalatı amaciyla hazırlanıyor

Samsung iPhone 12 imalatı amaciyla hazırlanıyor

Samsung tertemiz iPhone 12 ekranı imalatı amaciyla hazırlanmaya başlıyor benzeri görünüyor. İşte tertemiz iPhone 12 ekranı ile alakalı detaylar!

Yeni Galaxy Watch üç özellikleri arasında 1.4 ‘ büyüklüğünde ve Gorilla Glass DX kaplı tek ekran yer alacak. Teknik kalite tarafında 1 GB RAM ve 8 GB dahili depolama alanı evvel anlatilan detaylardan oluyor. Ayrı olarak IP68 suya ve toza karşı dayanıklılık sertifikası da bulunacak.

41 milimetre boyutundaki modelde dahili bataryanın 250 mAh seviyesine yakın, 45 milimetre modelinin dahili batarya kapasitesinin ise 340 mAh düzeyinde olacağı ifade ediliyor. Tanıtım tarihi olarak ise Samsung’un, tertemiz saati Galaxy Note 20 modeli ile birlikte tanıtması beklendiğini de ifade etmekte yarar var.

Yeni Galaxy Watch 3Yeni Galaxy Watch üç akıllı saatYeni Galaxy Watch üç özellikleriYeni Galaxy Watch üç sızıntıları

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir