Yeni iPhone SE 2020 parçalarına ayrıldı

  • admin
  • Mayıs 6, 2020
  • 0

Dört senelik tek bekleyişin ardından tanıtan iPhone SE 2020 geçtiğimiz günlerde dayanıklılık testine elbet tutuldu ve çok sayida sefer parçalarına ayrıldı. Hatta, iPhone 8 ve iPhone SE 2020 parçaları değiştirilerek cihazlar çalıştırıldı.

JerryRigEverything adli YouTube kanalı geleneği bozmadı ve dayanıklılık testinin derhal peşinden cihazı parçalarına ayırarak karşımıza çıktı. Gelin, şimdi iPhone SE 2020 nasıl sökülür? Sualinin cevabına hep birlikte yakından göz atalım.

Yeni iPhone SE 2020 parçalarına ayrıldı

iPhone modellerinin tasarımı geçmişten günümüze ani çok senede tek değişiyor olsa da, sökmek amaciyla izlenen yol aynı kalmaya ayni ritimde devam ediyor. iPhone SE 2020’yi parçalarına ayırmak amaciyla evvel yapmanız gereken, cihazın asagi bölümünde Başka bir deyişle Lightning portunun sağ ve sol tarafında bulunan iki vidayı sökmek.

Bir vakum yardımıyla ekranı yukarıya doğru kaldırmak ve taraf taraflardan pena yardımıyla destek vermek yeteri civarindan oluyor. Bunun döneminden evvel ekranı belli tek süre ısıtmak söküm işlemini kolaylaştıracaktır. Ekranı kaldırdıktan ardindan batarya ve üstü koruma kapakları ile kapatılan anakart ile karşı karşıya kalıyorsunuz.

AppleiPhone se 2020iPhone SE 2020 parçalarına ayrıldıyeni iphone se

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir